Wpis z mikrobloga

W miarę tanie wakacje (do 2000)all in w 4*+ hotelu w czerwcu na początku..... co byście polecili? Tak na 1 rzut oka - Turcja, Grecja(wyspy) , Madera, Hiszpania(+wyspy) , portugalia , kanary. Nie wgłębiałem się jeszcze za bardzo ale wpadł mi m.in. w oko hotel Oz premium w Turcji - ktoś był i może coś powiedzieć o nim i o okolicy? Z Greckich wysp wpadła mi znowu w oko Zakhyntos. Co myślicie? #podroze #hiszpania #majorka #wyspykanaryjskie #turcja #portugalia
  • 9
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak: Polecam i samemu ogarnąć. Chociaż wysoki standard przelot i jedzenie jeśli wszystko chcemy mieć ogarnięte i tak najtaniej wyjdzie allin. Ale np koszty jakiejś objazdówki z zatrzymywaniem się po 2 dni np w hotelach po zachodnim wybrzeżu nie są takie wysokie a można sporo zobaczyć i się jeszcze zrelaksować. Na wrzesień coś takiego chcę ogarnąć sobie ze Stambułu
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak: Znajomy mnie w lato odwiedzał ostatnio i dał 200 zł za bilet w 2 strony (wiadomo last minute czarterowy). Prócz tego coś można wyrwać czasami w normalnej cenie też ale fakt ceny przelotów mnie bolą i to bardzo. Turcja za to jest tania prócz ultra turystycznych miejsc. Ale wiadomo tani bilet do Tajlandii to świetna opcja.
  • Odpowiedz