Wpis z mikrobloga

Moze jestem nadmiernym optymistą,ale nie widzę tu żadnego końca ja tu widzę dopiero początek... Uznajmy ze magical nie trafia do więzienia... Robi streamy?Owszem robi bo nie pójdzie do normalnej roboty. Jeśli faktycznie gochy nie będzie na streamach to grubas będsie musiał się postarać i wtedy być może wróci złota era wielu losowych gości. Jeśli grubasa nie będzie to jeszcze lepiej! Prawdopodobnie Tucznik nie przejmie sie jakoś bardzo screenami. Jego narracja będzie wyglądała mniej wiecej tak:
"Rafonix smieje sie z moich zdjęć a sam walił konia na kamerach, a ja zostalem oszukany" skupi sie głównie na tej kwestii i poczeka az temat przycichnie. To jest najbardziej prawdopodbna wersja. Wszyscy którzy piszą,że to koniec magicala chyba nie znają naszego bohatera. Ten gość zarabia 2000 za jeden wieczór. On może być wyszydzany opluwany,ale nie zrezygnuje ze streamowania. Bedzie miał pretekst,żeby nie pojawiać sie na streamach,a wierny pies pezet będzie czuwał. Pamiętajcie,ze większość dymów wynikała z braku obecności obłudnika. Zapowiada się naprawde ciekawy sezon Zwierzyńskich.
#danielmagical #patostreamy
  • 5