Wpis z mikrobloga

Nigdy nie przeszedłem Gothic 2 bez kodów a jedynki wcale nie przeszedłem, obie nudziły strasznie a w jedynce brak ekwipunku tak jak i sterowanie jest tak denne że całkowicie odechciewa się grać po godzinie. Ale za to w trójkę gram do dzisiaj, ta gra jest tak zajebista że nawet Skyrim czy inny Wiedźmin przy niej to śmiecie na które szkoda czasu.

#gry #staregry #gothic #grypc #rpg #skyrim #wiedzmin3 #pc #gimbynieznajo
SiemkaKtoPeeL - Nigdy nie przeszedłem Gothic 2 bez kodów a jedynki wcale nie przeszed...

źródło: comment_7QWvmAQFvBcaBxuafbnQy8DX2HGv70mh.jpg

Pobierz
  • 41
@CorTuum: Tzn XP sprawia problem do +/- 8 poziomu, bo potem można wyczyścić sporą część mapy, za wyjątkiem tych większych potworków. Z hitboxami nie mam problemu jakiegoś, może raz hit szakala uderzył dwa razy, ale jakiejś różnicy to nie robi, bo i tak na hita schodzisz :D
ta gra jest tak zajebista że nawet Skyrim czy inny Wiedźmin przy niej to śmiecie na które szkoda czasu.


@SiemkaKtoPeeL: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD