Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ErikSkurveson: Wadą Ikei jest niewielki wybór kolorów frontów i pudeł. Ale jakość mebli kuchennych jest dobra ! Ponieważ są to moduły (w pewnym stopniu można je przerabiać) które do siebie pasują to można spodziewać się, że finalny efekt będzie lepszy, niż w przypadku przeciętnego janusza-stolarza.
@SqrvialyOvad: Rodzice kupowali meble IKEA do kuchni, sami skladalismy. Po 18 latach nadal fantastycznie się prezentują - nigdzie nie podeszły wilgocią ani się nie powypaczały. Widziałem niejedna kuchnię z mdf która po pół roku traciła laminat. Nie wiem jak jest z gwarancją - czyli czy dają tą długą też na samodzielny montaż ale kierowałbym się raczej znaną marką. A - najwięcej ceny w Ikei robią szuflady więc jak masz opcje samych
@ErikSkurveson proponuję, abyś wbił na olx dla swoich okolic. Wybrał z 10 ogłoszeń od stolarzy, wysłał im projekt, pisząc jakie chcesz fronty (błyszczące podnoszą cenę i mogą wydłużyć czas realizacji). Ewentualnie piszesz jakiej firmy okucia (zawiasy i półki) Cię interesują. Robiłem podobnie i ilu stolarzy tyle wycen i propozycji co do okuć. Mniej więcej jest tak: Blum>Gtv>Modernbox, ale każdy miał swoje przemyślenia i swoje doświadczenia.