Wpis z mikrobloga

@Otter: sugerujesz uruchomienie PC przez telefon który korzysta z tej samej sieci co PC? Chciałbym, żeby to się działo łącznie z godziną mojej pobudki, głośniki są za daleko od łóżka, tak to bym to ustawił w telefonie( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kokuhatsu: no właśnie chciałbym, żeby nie pracował przez całą noc, tylko włączył się o określonej godzinie a w nocy był całkowicie wyłączony. Stąd rozkmina czy jest to możliwe
@czv1: Jeśli masz taką możliwość to w jakikolwiek sposób uruchomić komputer za pomocą WOL o odpowiedniej godzinie i dodatkowo można by ustawić odpowiednie zadanie np. na 5 minut później w windowsowym czy linuksowym schedulerze, które uruchamiałoby Spotify z odpowiednimi parametrami (jeśli nie da się z oficjalnej aplikacji to widziałem kiedyś jakieś terminalowe interfejsy Spotify, tam pewnie by się dało konkretny utwór zapuścić)
@czv1: Na twoim miejscu pobrałbym .mp3 Toto - Africa i ustawił budzik na telefonie, ewentualnie podłączył telefon do głośników, o ile jest u ciebie taka możliwość po regresie Applowskim.
@czv1: ściągnij sobie toto w wrzuć autostart a w kompie ustaw włączanie o konkretnej godzinie.
Ew skrót do Spotify z Toto, koniecznie auto odtwarzanie włącz.
Od siebie dodam że kiedyś sam miałem tak jeszcze za czasu XP i po tygodniu miałem dość