Wpis z mikrobloga

Leżę sama jak palec, po ciemku w pustej kawalerce,bez muzyki i nawet juz sił nie mam na to by płakać z powodu mojej nędznej egzystencji. Brak perspektyw na posiadanie #niebieskipasek jest tak odlegle, że juz nie mam pojęcia co robię nie tak. Proszę mi Nie wmawiać, że różowe nie moga być #przegryw bo jest inaczej (,)
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Psia_syrenka: Ty masz przynajmniej kawalerkę, ja mieszkam w piwnicy. Serio.
Nie rozpaczam, trzeba iść do przodu a nie stać w miejscu. Nie mam na to czasu. Każdy ma jakiś słabszy moment. Dzisiaj o 3 w nocy dzwoni do mnie kumpel lvl 22, że ma delikatne pytanie. Kiedy ostatni raz płakałem... Autentyk, trochę mnie zaskoczył. Ludzie noszą maski. Tylko udają jacy oni nie są a tak naprawdę byle lepszy wiatr ich
  • Odpowiedz
@Psia_syrenka: Ale wiesz że to nie brak #niebieskipasek jest tutaj problemem. Z jakiegoś powodu twoje życie jest c-----e, a Ty masz nadzieję że ktoś cię po prostu z tego wyrwie i je zmieni. I czekasz na księcia jednocześnie bojąc się zmian. Radzę w pierwszej kolejności uporać się ze sobą i swoimi problemami niż czekać na kogoś z kim mogłabyś się nimi podzielić. Pozdrawiam i życzę szczęścia.
  • Odpowiedz