Wpis z mikrobloga

Jaki smartfon kupić tak do kwoty 1500 zł. Obecnie posiadam Huawei p9 lite 2016 i myślę nad zmianą ale rynek zalały chińskie słuchawki a Samsung ceny z kosmosu sypie. Telefon do internetu i w sumie tyle. NFC nie potrzebne, jedynie B20 aby w największej dziurze złapać internet. Niby obecny telefon nadal spełnia swoje zadania ale może jest coś godnego polecenia, no i tak umowa dobiega końca z moim operatorem.
#smartfon #telefony #android
  • 17
@Szejker-Szejker: prócz Galaxy A8 nie ma nic sensownego w tej serii. A6 i A6+ to zwykłe budżetowce w obudowie średniaka (paradoksalnie gorszy A6 jest droższy od A6+), a w cenie A6 (czyli 1199 zł) można kupić wiele lepszego A8. Jest jeszcze A7, ale trochę odbiega od A8 - nie posiada wodo/pyłoszczelności i nie ma USB-C (dla mnie wada). Pewnie umieścili go w serii A ze względu na 3 aparaty z tyłu.
@anthoris: jak nie chińczyk to na pewno będzie na starcie stary bo w tych pieniądzach ciężko o jakiś przyzwoity telefon, bo zgaduje że używane też z miejsca odpadają. z takim budżetem bym celował w pocophone, ewentualnie mi8 sobie z chin sprowadził
@anthoris: Dwie marki które robią telefony bo robią, obok swoich głównych produktów. W tej cenie masz nówkę S7 i jeszcze Ci zostanie albo troszkę dołożysz i będziesz miał nowe s8.
@anthoris a nie lepiej mi mix 2s ? W 1500 się zmieścisz spokojnie..
A jak nie to Galaxy S8 może trafisz niedługo. Albo lg v30.na pewno to lepsze niż g7 fit.

Honor 10 lub Play ewentualnie jeśli Chińskie nie straszne.
Motorola Z3..
@anthoris: W sumie to do 1500zł wyrwiesz: Huawei P20, Mi Mix 2s, Mi8, Galaxy S8. Co do P20 czy S8 to wyrwiesz je na allegro z nie promowanych ofert. Ludzie przedłużają umowy, biorą telefony, wystawiają na allegro.. S8 widzę z Orange na allegro nie używaną, nówka za 1499 :) Często są oferty na zafoliowane telefony, wraz z fakturką z sieci, etc. Także trochę wyboru masz :P