Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 203
@suqmadiq2ama: walenie w gaz to dla niektórych must have, tak jak najniższa pod stołem a reszta do ręki bo komornik za alimenty. A wykopki straszą że jeszcze trochę i wszyscy uciekną z Januszexow i pójdą do zachodnich firm xD
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama ta stronka to ogólnie źródło lol contentu. I jeszcze w niektórych wątkach rzekomo pracownik tej strony który odpowiada na komentarze dopytując o więcej szczegółów. Te wypowiedzi pracownika wyglądają jak bot, i pod opiniami jakiejś firmy pracownik bot kłócił się z jakimś randomem że jest nie jest botem (przez jakieś 20 komentarzy) xD
  • Odpowiedz
@Alkonauta: gowork i inne to syf, nie ma tam nai jednej faktycznie pozytywnej firmy. Pisza tam tylko frustraci którymi ktos pomiata w pracy, albo tacy którzy nie dali rady i ich #!$%@? xD zreszta jak ci dobrze w firmie, to będziesz specjalnie szukał strony w necie żeby sie tym chwalić? XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Alkonauta: była afera z botami które hejtowały firmy i tak grzesio właściciel jednoosobowej dg miał hejty od byłych pracowników, u nas też takie ogólniki „nie polecam nierzetelna firma”
Oczywiście propozycje wykupu dostępu premium xD

Teraz szukali moderatorów, wysłałem cv ale bez odzewu bo koniecznie studentów dziennikarstwa chcą, szkoda bo gównoburzyłbym tam srogo.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama:
O ile większa wydajność ma taki pracownik siedzi szczęśliwy w pracy chce tam pracować
Jest oddany bo wie ze w innej nie wypije co rano ćwiarteczki
Jest kreatywny
Bo po alkoholu ludzie są kreatywni to wiemy wszyscy artyści tworzyli pod wpływem albo narkotyków albo alkoholu taki Van Gogh co dzień chlał
()
  • Odpowiedz
  • 2
@Alkonauta To właśnie albo bot albo jakis człowieczek z HRu który na za zadanie wybielać firmę. Pracodawcy też płacą goworkowi za usuwanie nieprzychylnych komentarzy, w poprzedniej firmie prezes ponoć o to dbał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Alkonauta Koledzy z pracy mi mówili, no i komentarze na to wskazywały.
Może to tylko bujda do oczernienia owego pracodawcy ale naprawdę uwierzyłem w to xD
  • Odpowiedz