Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Masz 30+ lat. Kto według ciebie jest więcej warty jako partner na resztę życia?
a) Samotna matka z jednym dzieckiem; miała do tej pory jednego partnera seksualnego, który nie jest z nią, ale żyje
b) Dziewczyna, która zarabiała przez rok jako prostytutka z Roksy
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Kogo wolisz:

  • Samotna matka 66.2% (1154)
  • Była prostytutka 33.8% (590)

Oddanych głosów: 1744

  • 34
  • Odpowiedz
Trzeba mieć coś nie tak z klepkami w bani by brać panienkę która wolała być kur*ą niż iść do uczciwej roboty.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czemu nie ma opcji aktywna prostytutka? Kasy do domu by przynosiła, nawet bym pracować nie musiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znam parę prostytutek i poza przedmiotowym podejściem do kupczenia swoim ciałem to całkiem normalne są, prostytutka to nie "ku*wa". Żeby nie było, wiązać to bym się z nimi nie chciał, ale raczej dlatego że nie są w moim typie
  • Odpowiedz
Trzeba mieć coś nie tak z klepkami w bani by brać panienkę która wolała być kur*ą niż iść do uczciwej roboty.


@FGRoch: a ta robota nie jest uczciwa? Ja bym powiedział, że nawet dosyć ciężka. Wyobrażasz sobie leżeć kilkadziesiąt minut pod otyłym, spoconym i sapiącym oblechem? Albo skakanie na nim i mówienie mu czułych słówek? Rzygać mi się chce jak o tym myślę, a one muszą to robić.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście że była roksanka. Po pierwsze będzie zajebisty seks bo nikt nie umie się tak dobrze ruchać jak zawodowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°), po drugie nie będzie żadnych byłych, romansów I "kolegów" którzy liczą na zaruchanie, po trzecie szansa zdrady niewielka - ona już tylu przerobiła i w takich konfiguracjach, że jest ostatnia osoba która będzie ciekawiło jak to jest z innym. Po czwarte zna życie,
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: Widac wiek i doswiadczenie nie zawsze sa cos warte ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalizowanie zawsze jest zle, bo np. ona sama mogla odejsc od partnera bo okzalo sie ze wciagnal sie w hazard, albo stal sie alkoholikiem. Nie da sie skategoryzowac wszystkich w jednym zdaniu a kto tak robi jest po prostu glupi.
  • Odpowiedz