Wpis z mikrobloga

@mental_cat: jak już chcesz bezprzewodowe do Apple za taką kasę to kup BeatsX grają dużo lepiej, nie wypadają z uszu tak łatwo, dłużej trzymają na baterii bez podłączania ich gdziekolwiek. Też masz chip W1 do łatwego połączenia oraz port Lightning do ładowania. Sam posiadam i sobie chwale.
@Puuchacz: oglądałem je, ale maja kabel i odpadają przez to. Dodatkowo są na gumkę, a takie słuchawki średnio sprawdzają się w moich kanałach, a earpodsy leżą spoko, a ponoć airpodsy jeszcze lepiej się trzymają

@czikapu: mam nauszne Xiaomi XD, co prawda na kablu, ale tego typu słuchawek i bez kabla na miasto nie założę bo czuje się jak kosmita :D
Szukam na co dzień na drogę do/z pracy i na
@mental_cat: ja mam Airpodsy od 3 dni. Fajna sprawa z tym ze nie maja kabli, są praktyczne, łącza mi się z MacBookiem, Apple TV, iPhonem i grają dobrze, bez żadnych problemów. Ja polecam ale mogłyby być trochę tańsze ;)
nie wypadają z uszu tak łatwo

@Puuchacz: AirPodsy nie wypadają z uszu tak jak EarPodsy, ja w swoich biegam, podskakuję, jeżdżę rowerem etc. i nigdy nie wypadły.

@mental_cat: ja polecam, mam od pół roku i to najwygodniejsze słuchawki jakie miałem, jesli chodzi o używanie. Natomiast nie nastawiaj się na super jakość dźwięku - to są słuchawki do codziennego używania np. słuchania muzyki/podcastów w drodze do pracy, prowadzenia rozmów telefonicznych etc.
@mental_cat: ja też mam i jestem bardzo zadowolony. Praktycznie ich nie czuć i można zapomnieć, że ma się słuchawki. Łączą się automatycznie z iPhone. Dźwięk bardzo spoko. Na minus to że miałem tak, że jadąc po bulwarze wiślanym na rowerze często przerywały granie, nawet na 1 sekunde. Niby jedna sekunda to mało ale bardzo denerwujące. Teraz tego nie doświadczam. Brakuje mi jeszcze automatycznego przełączania np. korzystam z iPhone to niech grają