Wpis z mikrobloga

Piękna to była gra, nie zapomnę jej nigdy. Mam wrażenie, że gdyby nie był to exclusive na PSa, to ten tytuł mógłby się stać niezłym hitem. Fabuła nie spodobała mi się tak bardzo od czasów Mass Effecta kiedy wgnieciony w fotel dowiadywałem się, że statek Sarena żyje.

Może nie każdemu gra przypadnie do gustu, ale myślę, że dla takiego fana sci-fi jak ja, jest to po prostu perełka. Historia kompletnie mnie zaskoczyła i pomysł na zagładę ludzkości jest dość oryginalny, nie powiela jak leci wszystkich schematów z innych gier i filmów, najpierw myślisz, że wyginąć przecież wszyscy nie mogli, a potem takie zaskoczenie, choć więcej nie będę pisał, bo to jednak spoilery, ale po prosty zakochałem się w motywie przedstawionym w grze.

Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, jedyne do czego się można doczepić to drętwe animacje twarzy i dialogi, ale wszystkiego mieć nie można.

#gry #horizonzerodawn #playstation
Murasame - Piękna to była gra, nie zapomnę jej nigdy. Mam wrażenie, że gdyby nie był ...

źródło: comment_Kuq1rw6WWcI9MaoRNg2wyswro8nNxAO9.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Murasame: kreacja świata bardzo dobra, lore świetne. Fabuła główna trzymała się kupy, ale nie wyróżniła się niczym specjalnym, o zdaniach pobocznych nie chce się wypowiadać bo są zwyczajnie słabe. Oprawa audiowizualna 10/10. Właśnie kończę wbijać platynę :)
  • Odpowiedz