Wpis z mikrobloga

Paypal anulował mi roszczenie wobec Gearbest. Upolowałem na GB telefon w promocji i wybrałem priority lane. Kurier nie pojawił się, nie dostałem info na maila/nic, numer tel miał niestety zły, a centrala kurierska mnie zlała - typ podobno wpisał, że nie znalazł adresu mimo, że dostarczali tam wielokrotnie. Przesyłka wróciła do Niemiec, GB nie chciał jej nadać z powrotem, a zwrócić chcieli kwotę okrojoną o około $30. Zrobiłem spór na PP, wytłumaczyłem co i jak, na trackingu wszystko widać, a PP stwierdził, że przesyłka dostarczona i elo XD co w takiej sytuacji zrobić, skoro dobicie się do ich supportu to jakiś dramat?
#gearbest #paypal
  • 8
  • Odpowiedz
@xDrope: w sumie dlaczego nie przerzuciles sobie do punktu odbioru/z sortowni? majac maila, a nawet nie majac ani maila ani numeru telefonu by odebrac kod da sie to zrobic
  • Odpowiedz
@Shadou: nie miałem takiej możliwości, nie dostałem żadnego info o doręczeniu, akurat tamte dni byłem w domu, więc wiem, że kurier nawet nie dotarł, jak do nich dzwoniłem to stwierdzili że odsyłają i elo, a tylko GB może coś z tym zrobić
  • Odpowiedz
@Shadou: @xDrope: ja też mam problemy z DPD i GB. Po tym jak dostałem powiadomienie to przekierowałem sobie paczkę na inny adres i od tamtej pory zaginęła. DPD umywa ręce, GB twierdzi po trackingach, że paczka została dostarczona, gdzie nie ma takiego statusu. Aktualnie czekam na rozstrzygnięcie sporu przez PP.
  • Odpowiedz