Wpis z mikrobloga

@mativ17: Czego jebnij ? Popieram całą tą akcję pomocy,ale mam problemy właśnie ze względu na niego,jakby ktoś normalny ten cały biznes przejął to bardzo bym się ucieszył.
może ma niski iloraz czy problem z kulturą ale zrobił więcej przez ostatnie lata niż rząd dla szpitali :>


@mechaos: A tak uczciwie, wiesz jakie kworty ida na szpitale z NFZtu rok do roku, i jak do tego maja sie kwoty i kwesty WOŚP? To jest niestety promil, z bardzo dobrym marketingiem i rozpoznawalnoscia.

Inna sprawa że jestem ciekaw jakie wydatki ponosza budzety miast na organizacje finałów WOŚP, bo o tym
@TMCB: Ale co Cię boli? To, że on też zarabia kilka tysięcy miesięcznie? Przejrzyj listy płac polityków to się zdoisz a nie uwierzysz ile oni hajsu mają.
Nikt im nie kazał organizować. Miasta to robią same z siebie.


@mechaos: Tiak, politycy robia cos sami z siebie ... To się nawet zastanawiam czy nie byłoby lepiej gdyby Miasta/Powiaty/Gminy zamiast organizacji tego, po prostu we wlasnych szpitalach, zakupywalyby najistotniejszy sprzęt - wydaje mi sie ze zysk bylby duzo wiekszy ...
()


@mechaos: Ale czego nie rozumiesz? Jezeli miasto wydaje 30-40k na organizacje finalu, a na terenie miasta jest zebrane 25-30 to jest to facepalm? Kwesty i tak trwałyby na ulicach, a jak by zamiast na wydarzenie typowo "spoleczno-socjalne" zakupić sprzęt do lokalnych ośrodków, nie przyniosłoby to większych efektów?
@PreczzGlowna: Akurat matka kurka ma całkowitą rację pod względem finansowym spółek owsiaka,jednak jego choroba umyslowa i nienawiść powoduje że nikt go normalnie nie traktuje.
@Lemartez:

Jezeli miasto wydaje 30-40k na organizacje finalu, a na terenie miasta jest zebrane 25-30


Co Ty za głupoty teraz #!$%@?? XDDDD Organizowałem przez 11 lat w swojej rodzinnej miejscowości (zaznaczam, na wsi, 8 tys ludzi.) wośp. Wydająć na scenę 5 tyś z kieszeni sponsorów byliśmy w stanie wyciągnąć od 15 do 45 tysięcy złotych dla wośpu. A ty myślisz, że gdańsk uzbiera tylko 40k? XDDDDD
Co Ty za głupoty teraz #!$%@?? XDDDD Organizowałem przez 11 lat w swojej rodzinnej miejscowości (zaznaczam, na wsi, 8 tys ludzi.) wośp. Wydająć na scenę 5 tyś z kieszeni sponsorów byliśmy w stanie wyciągnąć od 15 do 45 tysięcy złotych dla wośpu. A ty myślisz, że gdańsk uzbiera tylko 40k? XDDDDD


@mechaos: Podałem przykład z mojego miasta. Nadal podtrzymuje ze zamiast organizacji finału, mogliby przekazac srodki czy to na WOŚP, czy