Wpis z mikrobloga

Dawno nie byłem tak zniesmaczony.


@LibertyPrime: twoje zdanie ma duże znaczenie, szczególnie wobec człowieka, którego inicjatywa przyniosła już miliard złotych dofinansowania do sprzętów w szpitalach. Wyprali ci mózg niedawno czy zawsze taki ślepy byłeś i bez empatii na ludzką krzywdę? Bo to spotkało Owsiaka. Lata opluwania przez pewne obozy w naszym państwie bo postanowił nie stanąć po "ICH" stronie.
@Croudflup: nigdy nie byłem przeciwnikiem Owsiaka, moja uczucia wobec niego zawsze były ambiwalentne. Ale oglądając jego konferencje na żywo takie było moje pierwsze odczucie. Adamowicz zmarł, trup jeszcze nie ostygł a on ze zajęciem Adamowicza zaczął brutalnie atakować wszystkich swoich przeciwników używając skandalicznych porównań. Dla mnie to było obrzydliwe. To tylko moja opinia, możesz się z nią nie zgadzać. Nie kwestionuje osiągnięć WOŚP ale imo w tej sytuacji nie zdał egzaminu
@LibertyPrime: wg. Mnie gość nie jest politykiem ani kimś obytym, zawsze miał problemy z długim językiem. Prowadzi Twittera a tam naprawdę potężny ściek się na niego wylał, niektóre osoby stamtąd już odwiedziła policja nawet o tym pisali bo grozili owsiakowi śmiercią. Pawłowicz i matkakurka to przecież chore z nienawiści osoby które całą swoją energię teraz poświęcają na zwykły hejt na jego osobę. I to trwa latami. Wybuchł i miał prawo, a
ta, trup jeszcze nie ostygł a on już atakuje swoich politycznych przeciwników i robi z siebie ofiarę.


@LibertyPrime: tej smierci jest winien pis tak samo jak zamachowiec bo zadziałał na umysł tego chorego czlowieka swoja prymitywna propaganda w tvp. Takie sa fakty, nie musisz przyjmowac ich do wiadomosci ale to nie sprawi ze przestaną być prawdą.
@nowik: ta, trup jeszcze nie ostygł a on już atakuje swoich politycznych przeciwników i robi z siebie ofiarę.


@LibertyPrime: Nie bądź niepoważny. Jeszcze na dobrze nie było wiadomo co się stało, a Wiegucki na spółkę z Pawłowicz i resztą tej dziczy już robili z Owsiaka winnego całego zdarzenia. Od kilku lat obecny rząd rzuca w Owsiaka czym się da żeby mu robić pod górkę.

Owsiakowi zdarzało się palnąć coś głupiego.
zaczął brutalnie atakować wszystkich swoich przeciwników


@LibertyPrime: masz na myśli wypomnienie Pawłowicz tych obrzydliwych tekstów które z siebie wypluła?

No skandal że śmiał śmieć w ogóle pomyśleć o niej nieładnie.