Wpis z mikrobloga

Ładnie nożownika wczoraj ochrona z policją zmasakrowała. Twarz tak zmasakrowana że aż drgawek dostał i musieli go do szpitala przewozić.
Tak właśnie działa "policja"
Zamykają Cię na przesłuchanie i #!$%@?ą pałą po piętach byś się przyznał do czegoś czego nie zrobiłeś.
Tłuką i mówią że się przewróciłeś.
Gość po wejściu na scenę pomijając że krzyczał że jest niewinny (a był winny) to powiedział też za PO był torturowany i o tym już media milczą.
#gdansk
  • 484
  • Odpowiedz
@Majorka9911: Dokładnie,kiedyś to się nie #!$%@?!!!!!!Samosądy na porządkach dziennych,żadnych jakiś głupich domniemań niewinności,najgorsze są cn’ie,ale i tak jedna rzecz była najlepsza kiedyś,brak tych chorych praw kobiet.
  • Odpowiedz
@bArrek: #!$%@? od rzeczy i wydajecie od razu wyrok, sąd jest od wydawania wyroku, dlaczego od razu oskarżacie policję? A może stało się coś innego, może np się przewrócił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KokainowyKowboj: Potrafi wyprowadzić z równowagi, nie mówię, że nie. Ale ja multiselectu i badań psychotechnicznych w chipsach nie znalazłem i potrafię kontrolować swoje ruchy(każdy zdrowy psuchicznie człowiek potrafi). Granica gdzie czuję, że jest zagrożone moje życie i zdrowie? To tam gdzie ktoś za cel stawia sobie żeby wszystkimi dostępnymi dla siebie metodami powstrzymać mnie jako policjanta przed czynnościami tj.używa pięści, noża, siekiery itp. To bardzo proste.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: kumpla na wakacjach policja zgarnęła, bo wyglądał "podejrzanie". Kazali się rozebrać do naga, bo wygląda jak diler, jak im powiedział, że nigdy nic nie bierze i czy chcą go nago pooglądać to dostał #!$%@? pałami, a potem sprawę za obrazę funkcjonariusza


@Ka4az: takbyłourban.jpg

Policja jest po to aby uspokajać Sebów, chętnie zobaczę akta sądowe, bo mam podejrzenia że ściemniasz mordo
  • Odpowiedz
@SZCZUPAK230: We wcześniejszym wpisie dodałeś,że zdarzyło ci się uderzyć w obronie własnej. W ustawie o policji jest zapis nie o ciosach,lecz o chwytach obezwładniających.

Niestety mam z wami zle doswiadczenia,blizny i stare zlamania,a w ogole nie bylem agresywny ani wulgarny. Dlatego nie wierze wam. Niestety komuna skonczyla sie dawno ,niestety w policji nie.
  • Odpowiedz
@KokainowyKowboj: słuchaj, nie jestem jaśnie objawionym żebyś mi wierzył i w sumie nie interesuje mnie to. Ponadto jakbyś odłożył ustawę o policji i wziął w ręcę ustawę o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej, która jest Biblią policjanta jeżeli chodzi o używanie w/w środków to w artykule 14 ust.2 przeczytasz, że: cyt: Używając siły fizycznej lub wykorzystując siłę fizyczną nie zadaje się uderzeń, chyba że uprawniony działa w celu odparcia zamachu
  • Odpowiedz
@TalRash: Kretynem jesteś i to skończonym. Jeśli uważasz że to w porządku że policdebile mogą tak postępować bo ich chroni prawo o naruszeniu nietykalności cielesnej funkcjonariusza (art. 222) i często i gęsto z niego korzystają nawet nie mając podstaw, w każdym innym przypadku zastanowiłby się bo mógłby #!$%@? załapać. A jeśli jest ogólne przyzwolenie i brak odpowiedzialności za takie zachowanie to jest jak z przestępcą rozwija skrzydła i ma wszystko w
  • Odpowiedz