Wpis z mikrobloga

Ładnie nożownika wczoraj ochrona z policją zmasakrowała. Twarz tak zmasakrowana że aż drgawek dostał i musieli go do szpitala przewozić.
Tak właśnie działa "policja"
Zamykają Cię na przesłuchanie i #!$%@?ą pałą po piętach byś się przyznał do czegoś czego nie zrobiłeś.
Tłuką i mówią że się przewróciłeś.
Gość po wejściu na scenę pomijając że krzyczał że jest niewinny (a był winny) to powiedział też za PO był torturowany i o tym już media milczą.
#gdansk
  • 484
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Wydawałeś się takim zabawnym śmieszkiem, niby pozytywna dusza na wykopie, a jednak w głowie pusty dzban. Niby fan piłki nożnej, a jednak zwykły kibol "JP na 100%", aż przykro, że Wykop polubił Cię takiego, zanim prawdziwa twarz wyszła na jaw. Co do samego zamachu, szok, że ten bydlak nie został zdjęty w kilka sekund. Po ataku nożem na człowieka pozwolono mu przemówić kilka słów. A co, gdyby kontynuował zabijanie?
  • Odpowiedz
@roophie: Takie komentarze tylko utwierdzają mnie, że część tego narodu to ciemnogród z chatek z gówna wyrwany do cywilizacji.
  • Odpowiedz
@BQP: A bo jak ktoś ma inne poglądy to ciemnogród? Idź lepiej krzyczeć pod komendą jacy to policjanci są źli bo biją jakiegoś zwyrola. Jeśli nie robisz krzywdy drugiemu człowiekowi, to policja nie powinna móc Cię tknąć i nikomu nie życzę żeby to zrobiła. Ale jeśli jest się zwyrolem, to z chęcią odwrócę wzrok. I nawet gdyby to ktoś z mojej rodziny/znajomych/otoczenia #!$%@?ł coś takiego to też bym miał #!$%@?
  • Odpowiedz
@27er: Ty kogoś nazywasz lewakiem, a sam zachowujesz się jak lewak tłumacząc policjantów. Bo kto będzie decydował czy #!$%@? był słuszny? Ty lewaku? Od ukarania jest sąd.
  • Odpowiedz
@BQP: A co tego człowieka odróżnia od zwierzęcia? Ten człowiek złamał wszelkie normy etyczne i moralne wiec z czystym sercem ja łamie te normy odwracając wzrok od takiego zachowania policji.

@SpalaczBenzyny: Jak nie ma jednoznacznych dowodów, to tak jak pisałem wcześniej policjanci wara od kogokolwiek z łapami. Tkniecie, dyscyplinarka i po kłopocie. Są twarde dowody na ciężkie przestępstwo, wtedy to mi wsio rawno.

Staram się być w tym
  • Odpowiedz