Wpis z mikrobloga

@ElGovanni przecież to co PiS odstawiał przez te wszystkie lata że Smoleńskiem jest gorsze niż najbardziej prymitywny żart Urbana. A przypominam, że w tym samolocie zginęli reprezentanci wszystkich opcji z ówczesnego parlamentu, z platformy też.
  • Odpowiedz
@Tatiagla: nie napisałem, że wykonywał, ale że jest za nie odpowiedzialny, choćby za nakręcanie seansów nienawiści wobec ks. Popiełuszki. Taki człowiek nie jest godny podania mu ręki, a teraz robi z siebie obrońcę moralności. Cynik, hipokryta i zwykły kryminalista, który nie odpowiedział za swoje zbrodnie.
  • Odpowiedz
@melonnyk: Przecież chrześcijaństwo i religia katolicka daje szansę na nawrócenie. W dodatku Popiełuszko sam sobie podpadł wtrącając się ze swoją instytucją w kompetencje państwa.
  • Odpowiedz
@Tatiagla: 1. Daje szansę na nawrócenie pod warunkiem chęci poprawy i przyjęcia odpowiedzialności za swoje czyny. U Urbana nie widać ani jednego ani drugiego.

2. Ks. Popiełuszko miał takie samo prawo wyrażania poglądów, również politycznych, jak ja czy ty. Był normalnym obywatelem, nie ma znaczenia, że również księdzem, bo oni też mają takie prawo. Kościół, jak każda inna prywatna organizacja, też takie prawo posiada. Nie wiedzieć tylko czemu to księżom
  • Odpowiedz
@melonnyk: Księżom knebluje się usta, bo ich głębszy wpływ wynika z wpływów watykańskich, gdzie za zwierzchnika mają osobę z obcego nam kraju. Stąd już blisko do wywiadu.
  • Odpowiedz
@brovar: oho wykopek się zesrał i dał moralizatorski wpisik... wielka hipokryzja, przy innych tragediach naśmiewali się z ofiar.

Brzydziłbym się w ogóle cytować coś tego komunistycznego gada.

Ode mnie minus.
  • Odpowiedz
@qqqruqq: To co innego. Z tragedii smoleńskiej społeczeństwo i rząd zrobiło świętość wagi Jana Pawła, dlatego drwiny się pojawiały. I nie było to zaraz po tragedii, tylko po jakimś czasie. I nie z śmierci tych ludzi, tylko z otoczki, jak np krzyż przed pałacem prezydenckim.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qqqruqq:
Tak tylko to nie oni zaczęli tę szopkę z katastrofą smoleńską rozdmuchiwać. To nie oni jeździli do USA podważać autorytet ówczesnego rządu, śledczych. Internet kipiał od protestów i memów na temat grzebania na Wawelu zasłużonych tym, że zginęli.
  • Odpowiedz