Wpis z mikrobloga

@Mystery_Man: domeny w zależności od promocji. Ja zawsze sprawdzam ovh /godaddy co do hostingu to zależy czego potrzebujesz i co ma na tym stać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mystery_Man: jeśli coś małego to możebyć to chociażby hosting na linuxpl. Miałem tam kiedyś hosting i byłem zadowolony ale zrezygnowałem bo zrobił się trochę za ciasny. Korzystałem też w futurehost. Jest droższy ale ma lepsze parametry. Obecnie bawie się na myDevil.net i też jest spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mystery_Man: co prawda nie mam u nich hostingu tylko VPS, ale tak wygląda mój uptime:
1 year, 5 months, 1 week, 1 day, 11 hours, 2 minutes, 2 seconds, ago
Czyli dokładnie od czasu gdy go wykupiłem.
  • Odpowiedz
@Mystery_Man: nie miałem nigdy hostingu od ovh... raz jak rozważałem to akurat mieli tak grubą awarię, że strony typu kwejk przestały chodzić na kilka godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mystery_Man: spiąć możesz to z dowolnym hostingiem. Pamiętaj tylko że "przepinanie" lub mówiąc fachowo propagacja domeny potrafi trwać nawet 48h. Poczytaj czym są DNSy i z czym to się je (jeżeli nie posiadasz jeszcze takiej wiedzy)
  • Odpowiedz
A hosting od OVH? Widzę, że liczą sobie przynajmniej 180 zł.


@Mystery_Man: to chyba źle widzisz. Omijaj nazwa.pl home.pl linuxpl też bym nie polecał jak i inne produkty/usługi firmy H88.
Sama domena w ovh.pl spoko, serwery średnie mają, ale jeżeli strona będzie prosta bez bazy danych to do domeny otrzymujesz jakiś tam podstawowy serwer który wystarczy.
Jak nie to spójrz na sohost, unixstrom w przypadku bardziej wymagających mydevil, webh.
matixrr - > A hosting od OVH? Widzę, że liczą sobie przynajmniej 180 zł.

@Mystery_...

źródło: comment_SMMFk6vrf6pzrkb762LK7VM03lexhHiD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mystery_Man, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: www.futurehost.pl/serwery-www. Najmniejszy pakiet to tylko 10 zł netto/miesięcznie, a z kodem FH50 obniżysz cenę o 50% + domena .PL na rok gratis + SSL na start.

Z pozdrowieniami,
Zespół Futurehost
  • Odpowiedz