Wpis z mikrobloga

#wosp to wydarzenie, które jest ewenementem na skale światową. Najprawdopodobniej najwieksza jednodniowa akcja charytatywna na swiecie. W jeden dzień zbieranie są setki miliony złotych i aktywny jest przy tym cały kraj, całe 38-mio milionowe społeczeństwo. Telewizja, radio, wiekszość znaczących portalów internetowych, tysiące wolontariuszy na ulicach i każdy przechodzień kroczący z naklejką na ubraniu.

Powinniśmy być dumni i propagować tą informację na cały świat. Przed chwilą licytowane było serduszko i ktoś kupił je za 1200000zł. Pokazuje to nie tylko, że w Polsce są ludzie dysponujący ogromnymi środkami finansowymi to jeszcze są w stanie przeznaczyć je charytatywnie.

Pomyslcie o tym gdy nastepnym razem zobacyzcie jakiegos araba z Dubaju, który wydał swoje pieniadze na Ferrari, a nasza reakcja to: "maja rozmach".

To my mamy dzisiaj rozmach i rozmach mają ludzie przekazujacy ogromne kwoty na cele charytatywne.
Dentka7 - #wosp to wydarzenie, które jest ewenementem na skale światową. Najprawdopod...

źródło: comment_aL1t4XWcMiUYEiahTx0RZ0o3Vj9Rx8jJ.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomyslcie o tym gdy nastepnym razem zobacyzcie jakiegos araba z Dubaju, który wydał swoje pieniadze na Ferrari, a nasza reakcja to: "maja rozmach".


@Dentka7: Chciałem dać plusa, a tu takie wielkie, śmierdzące gówno w środku posta.
  • Odpowiedz
@Dentka7
Nie jest to az taki ewenement i az taki rozmach. Oczywiscie jest to super akcja ale na przyklad w UK co roku jest organizowana podobna akcja z serii Relief

Przykladowo zebrano:

2018: Sport Relief 38,195,278
  • Odpowiedz
wstaw post broniący wośp

z tysiąca argumentów wybierz tylko takie, które w sumie łatwo można zdyskredytować, obalić i na które łatwo odpowiedzieć celnym sprostowaniem

@Dentka7: Liczba osób którym się wydaje, że mają coś do powiedzenia w sprawie wośp jest po prostu niesamowita XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dentka7: od dawna WOŚP nie jest akcją jednodniową, wczoraj tylko był finał tej akcji. Co do największych akcji charytatywnych poczytaj o Toys for Tots.
  • Odpowiedz
@Dentka7: Dokładnie mimo, że każdy myśli co innego o WOŚP to nawet jak ze 100 000 000 milionów Owsiak bierze 10 to i tak jest to kwota horrendalnie wysoka dla naszej służby zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wydaje mi sie ze kogoś kto wpłacił tyle kasy na pewno można zobaczyć w wspomnianym przez ciebie ferrari ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Asfalt_Drobiowy: Mam taką nadzieję :)

od dawna WOŚP nie jest akcją jednodniową, wczoraj
  • Odpowiedz
Najprawdopodobniej najwieksza jednodniowa akcja charytatywna na swiecie.


@Dentka7: może obecnie, na pewno nie ogólnie, np. Live Aid w jeden dzień zebrał więcej niż wszystkie WOŚP razem wzięte.
Co oczywiście nie umniejsza WOŚPowi i szanuję jak #!$%@?, mimo że czasami mam wrażenie że Polacy by chcieli najlepiej 38 milionów osobnych państewek to jednak potrafimy być solidarni dla większego dobra. A kasą to nie błyszczymy.
  • Odpowiedz