Wpis z mikrobloga

Mirki,
Gdzie na bezpieczny spacer z #psy w czasie tych zmasowanych polowań, skoro lasy/pola/nieużytki na skrajach lasów odpadają? Pytanie głównie do psiarzy ze #slask, ale sąsiednimi województwami też nie pogardzę (mam wymagającego kundla :D). Szukam terenów bez milionów ludzi i dzieciarni (najpopularniejsze parki odpadają). A może są dni/godziny wolne od polowań, ale nie doczytałam?
Z góry dzięki :)
  • 8
@SiemkaKtoPeeL: Taka idealna miejscówka to na ~2 godziny marszu, ale mogę też chodzić w kółko :D Byle się dało puścić psa i nikt nie pomylił psa z dzikiem, a mnie z ciężarną lochą :D
@Pinata: Pewnie jak lubcie tak zwiedzać to już znacie te miejscówki :c 50.270117, 19.111636 - Sosnowiec/Katowice - sporo miejsca na zachód i wschód od tego miejsca (polecam wschód bardziej) w okolicach nie oznaczonego Hubertusa. 50.294750, 19.090002 - Tutaj raczej mniej miejsca ale w okolicy jest dużo mniejszych terenów zielonych, jest to teren po kopalniany a w okolicy jest park tysiąclecia ale go pewnie znacie. 50.351884, 19.098585 - górka dorotka, jest tam