Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, zastanawiam się czy to dobra cena (ja sprzedaję) za lanosa?
Dużo rzeczy wymienionych, blacha zdrowa, przegląd jeszcze ponad 2 msc ważny, oc opłacone.

W ramach ciekawostki, jako młody kierowca, za oc płaciłem ostatnio na rok 2 000.-, a za pierwszy ponad 3 200 ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://sprzedajemy.pl/1998-daewoo-lanos-hatchback-1-5-lpg-przeglad-29-03-2019-oc-2-lodz-2-6bea9f-nr58023066
#motoryzacja #lanos #sprzedam
Blizz4rd - Hej Mirki, zastanawiam się czy to dobra cena (ja sprzedaję) za lanosa?
Du...

źródło: comment_t9yUkPLOw3qPO3bfkFhUYybTRRXSN7hV.jpg

Pobierz
  • 18
@Blizz4rd: za taką cenę to sprzedaasz jak zrobisz lepsze zdj, trzeba przedstawić przedmiot z jak najlepszej strony.. brak jednego dekla ala walter white jest ok, ale niektórzy bóldupią nawet o to, że auto jest na stalówkach, więc bierz na to poprawkę
@Blizz4rd: Każda cena powyżej 2200 za takiego lanosa to trochę przepłacanie kupującego. Już wiesz ile wołać, za 3k można kupić coś lepszego. Oprócz tego że mechanike ten model ma bardzo dobrą i blachy też, to komfort jest kiepski i nawet w takim golfie 3 za te pieniądze jest lepiej.
byłbyś tak miły i napisał po sprzedaży za ile poszedł? Nie, nie jestem skarbówką. Za jakieś pół roku też chcę opchnąć tylko sedana i się zastanawiam ile jest warty.


@dziczyznaa: hej, a więc informuję, poszedł za 2 100.- :)