Wpis z mikrobloga

@Jasik123: mówisz, że poprawili w końcu te #!$%@? przełączniki zespolone?( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio latałem z c3 picasso z 2013 roku.... tak, że ten( ͡° ͜ʖ ͡°) Niby samochód nie najnowszy, ale jak się zastanowić, to we francuzach, źle działający przełącznik zespolony pewny jak śmierć i podatki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jasik123: mówiłem ze508. Uwielbiam te auto więc poznam je wszędzie:P sam jeżdżę peugeotem 308. Gdyby nie moja żądza pieniędzy dawno już bym takim jeździł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lemansblue no niestety passat ma ta wysuwajaca sie płytkę, a nie prawdziwy head up z tego co sie orientuję ale lepszy rydz niz nic.

Co do active info display w vw- moge tak samo praktycznie ustawic - duze wskazniki etc...

Mi osobiscie odpowiada bardziej w Audi wyglad Virtual Cockpit

Aczkolwiek tesknie za normlanymi wskaznikami -wg mnie najlepsze rozwiazanie ma A6 C7 po lifcie
@mat_cbr w C7 mi sie totalnie nie podobaja zegary. Przezytek. Plusem head upa w Passacie jest duzo tansza wymiana szyby. Te z prawdziwym head upem czasem potrafia kosztowac 2x tyle co zwykla szyba. Przy moich przebiegach autostradowych biore to pod uwage ( ͡º ͜ʖ͡º)