Wpis z mikrobloga

@WG_Lumberjack czy możesz sprecyzować informację co do rekompensaty przy patchu 8.0

Do Inwentarza zostanie nowa kategoria: lotniskowce. Będą się w niej znajdować wszystkie dotychczas zbadane i kupione lotniskowce. Jeśli nie spodoba się Wam nowy sposób gry lotniskowcami lub chcielibyście badać całą linię od nowa, możecie przejść do tej kategorii i wymienić dostępne możliwe do zbadania lotniskowce na kredyty i wolne PD.


Czy elitarny exp zgromadzony na lotniskowca zostanie zamieniony na free exp w przypadku "resetu" całego drzewka?

#worldofwarships
  • 9
@WG_Lumberjack: Jeśli będzie tak jak @try_catch_finnaly napisał to to nie będzie rekompensata, a jedynie podstawowe wyrównanie expa.
Wywracacie grę do góry nogami, zmieniacie tryb z RTS na TPS (sick!) gdzie praktycznie wszystkim graczom co gównie grają na CV się to nie podoba. Dajcie im przynajmniej COŚ dzięki czemu zostaną przy tej grze.
@Fusofuso: Wszystkich graczy, którzy grają CV jest 5% w całej grze.
Nic więc dziwnego, ze im się nie podoba i to nie im ma się to głównie podobać.

Chodzi o to by zwiększyć liczbę grających CV a nie dogodzić tylko temu 5%.
@Fusofuso czy ja wiem gracze grający CV dostaną tyle wolnego expa ile zainwestowali w zbadanie CV. Rekompensata jak się patrzy. Przy 2 drzewkach CV ze zbadanymi wszystkim modułami jest to ponad 2 miliony wolnego doświadczenia.
Nie wiem na jakiej podstawie mieli by dodatkowo konwertować elitarne pd okrętu na wolne pd. Transferują ci je gdzie indziej i dalej są do twojej dyspozycji.
Mało tego. Jak ktoś chciał zyskać na reworku dublony to też
Wszystkich graczy, którzy grają CV jest 5% w całej grze.

Nic więc dziwnego, ze im się nie podoba i to nie im ma się to głównie podobać.


@WG_Lumberjack: Kurde, jakieś nowe strategie PR wyszły chyba.. olewać 5% swoich klientów, nie każda firma może sobie na to pozwolić ( ͡° ͜ʖ ͡°)