Wpis z mikrobloga

@Salpinx: kup, przejdź się po górach, zrób te 50km w nich i daj recenzję.. podejrzewam, że może być cienko xD chociaż na tle konkurencji w takiej cenie pewnie tragedii nie ma, ale jak ktoś chce gdzieś chodzić w trudniejszy teren to lepiej zainwestować w coś lepszego, bo szkoda zdrowia, ponieważ nie tylko stopy na tym obrywają, ale również kolana, biodra itd.
@PeterFile: @Zielony34: Najbardziej w sumie martwi mnie kwestia wybrania odpowiedniego rozmiaru. Nie widziałem jeszcze nigdy, żeby ktoś w markecie mierzył buty. Trochę obciach ;) Jeszcze weź i stój w miejscu tyle czasu z wypiętą dupą, jak wszędzie widłaki i palety, korek murowany. Może jednak lepiej poczekać na jakieś dobre promo w sklepie butowym.
Jak uważasz, ale chyba ostatnią rzeczą jaką bym zrobił to zakup butów do chodzenia po górach w biedrze. No ale jak uważasz. Napewno lepsze takie niż łażenie w trampkach jak niektórzy. Polecam Decathlona jak masz w okolicy.
@Salpinx: widziałem jak mierzą, ale przeważnie dziewuchy lub dzieci.. a jak masz problem z rozmiarem to weź dwa i jeden najwyżej oddasz.. dobrze też wspomóc się tym, że długość od nadgarstka do łokcia to długość Twojej stopy, więc jakoś mniej więcej coś idzie wybrać xD
ponieważ nie tylko stopy na tym obrywają, ale również kolana, biodra itd.


@PeterFile: i kręgosłup! Jak buty są #!$%@?, to później to czuć w krzyżach... a jak słabo trzymają kostkę, to nawet nie chcę kończyć, co się może stać przy schodzeniu, nawet na łagodnym szlaku...

Może jednak lepiej poczekać na jakieś dobre promo w sklepie butowym.


@Salpinx: jedź do Decatchlonu. Do wyboru, do koloru i ceny, oraz przede wszystkim jakość