Wpis z mikrobloga

chciałam być jak inne dziewczyny, kupować drogie torebki, chodzić na zakupy, spełniać marzenia i zachcianki, mimo że ledwo wkroczyłam w dorosłość.


to nie jest mama na medal tylko PATOLA na medal.
  • Odpowiedz
@Xdomix123455: i co? Przez 8 miesięcy odkąd dostałaś zawiadomienie nie zrobiłaś nic w kierunku spłaty? Dzieci do rodziców, bierz pełnoetatową pracę i spłacaj. Samo się nic nie zrobi.


@Rst00: tym bardziej, że nie mówimy o kwocie nie do ogarnięcia... Jeżeli teraz nie zarabia i ma się kto dziećmi zając, to jadąc nawet na minimalnej w ok. 18 miesięcy kredyt spłacony, więc o czym my mówimy....
  • Odpowiedz
Wydawało się jej, że problem sam zniknie xDDDDD


@xedarr: znam takie... Poczty od wierzycieli nie czytają, nie odbierają itd. #!$%@? mnie takie podejście. Ci ludzie zapominają, że naprawdę jest lepiej się układać z wierzycielami, próbować rozłożyć dług na raty możliwe do udźwignięcia. Instytucji po drugiej stronie zależy na tym, żeby dostać swoje pieniądze, a nie uruchamiać komornika, czy sprzedawacwierzytelność za kilkanaście/dziesiąt jej wartości nominalnej firmom kupującym długi.
Można się dogadać,
  • Odpowiedz
@KrashanBhamaradzanga: kurde, ale to nie chodzi o #!$%@?... to się zrobiła cała taka kultura materializmu, gdzie ludzie porównują się nawzajem i budują swoją wartość w oparciu o liczbę lajków na instagramie, jest to masakra. @Damianowski 'ego bardzo nie lubię ze względu na pato-cykl z alkoholem, ale znalezisko pierwsza klasa
  • Odpowiedz
Smutne jest to że znaleźli się frajerzy i wyżebrała nawet te 250 zł i pewnie jeszcze kilka złotych uzbiera. Za to można kupić np mnóstwo karmy dla schroniska.
  • Odpowiedz