Wpis z mikrobloga

@Damianowski: Tak to jest w spoleczenstwie pelnym cuckow ktorzy dla znalezienia partnerki beda gotowi sie upodlic i odpowiadac za bledy samicy byleby sie jej podlizac i stac sie bankomatem dla niej i nie swoich dzieci.

I nie, nie siedze na #przegryw - ale wytlumaczcie mi skad sie taki trend bierze wsrod niektorych lasek? Gdyby to nie dzialalo to by to wymarlo i zamiast zebrac o hajs i atencje
  • Odpowiedz
Nie no od zawsze zajęcia z przedsiębiorczościbw szkole to było dno ale teraz to już mamy nowy poziom jak takie orły wychodzą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xdomix123455 Ty chyba nie wiesz ile kosztuje później rehabilitacja wcześniaka i ogólnie wychowanie dziecka .
Ręce opadają gowniaro.
Rozumiem jakbyś zadłużyła się na leczenie dziecka ale na najtańsze kosmetyki z biedronki ... ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@slozubn Bo normalne dziewczyny nie są szanowane. I pomyśli taka jedna i zobaczy ten cały wyścig szczurów i będzie kombinować żeby tylko się przypodobać społeczeństwu a właściwie to samcom ( i tak faceci też tak robią)
  • Odpowiedz
ciekawe co urząd skarbowy powie na tą Twoją "Magiczną Skrzynkę". Pewnie działalności nie masz a w recenzjach "kupiłam u Pani Dominiki" także jeszcze przed urzędem będziesz musiała się wytłumaczyć.


@Rst00: nic jej nie zrobi, może dorabiać w ramach tzw. działalności nierejestrowanej, to nie są raczej duże kwoty. No i niech robi cokolwiek, przynajmniej tyle dobrego.
  • Odpowiedz
@Jedenastak:

Bo normalne dziewczyny nie sa szanowane


Rozwin mysl. W okolicy akurat mam same zdrowe relacje a z mojej dawnej szkoly jedna naprawde normalna i ogarnieta panna jest juz rok po slubie z typkiem ktorego uwazam za mocno ogarnietego faceta. Wiec to moze nie tak ze nie szanuje sie normalnych dziewczyn tylko jest gdzies po obu stronach problem z doborem partnera/partnerki
  • Odpowiedz
@Damianowski:
Nie mogac juz edytowac komenta to przyznam szczerze tak na offtopu ze ma u mnie panna plus za szczerosc: hehe wzielam kredyt, #!$%@? pieniadze, teraz mam dlugi pomusz. Pomijam fakt ze oczywiste zamydlenia widac golym okiem.

Sporo ludzi serio mialaby problem choc z takim wyznaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@taalarek: "Te słowa ciągle krążą w mej głowie jak echo, które odbija się w pustym pokoju."
( ͡ ͜ʖ ͡)Nawet podświadomość podczas pisania tych wysrywów, podpowiadała jej, że ma pusto pod kopułą.
  • Odpowiedz