Wpis z mikrobloga

Hej prawacy. Mam dla was ciekawy pomysl. Moze zrobicie sobie "A quiet place challenge" I przestaniecie sie udzialac na wykopie? Totalna cisza. Wszyscy na tym wygrywaja. Wy pokazecie Michauowi ze jestescie gotowi porzucic jego portal I w ten sposob go "ukarac". Normalni uzytkownicy odpoczna od waszych rakowych wpisow. Uzytkownicy LGBT od waszej bigoterii. Moderacja odpocznie od kasowania rasitowskich wpisow I beda mogli sie w koncu herbaty napic do rogala. Wykop stanie sie przyjazniejszym miejscem.

#4konserwy #neuropa #wykop #stobanowdlaprawakow #bekazpodludzi #heheszki #lgbt #bekazprawakow
bayonetta112 - Hej prawacy. Mam dla was ciekawy pomysl. Moze zrobicie sobie "A quiet ...

źródło: comment_0G0K2YdAPJZFHI41m27M7k1AzhQPJKe7.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@bayonetta112: gdyby wszyscy równo dobrze się czuli to by było zbyt lewacko, prawactwo nie spocznie dopóki nie zaprowadzi swoich porządków - czyli wszyscy co się z nami nie zgadzają to lewacy, liberałowie, żydzi, komuchy, kodowcy itd itp, jak ludzie nie zmądrzeją (na co się nie zanosi) to się skończy na katofaszyźmie socjalistycznym czyli NSDAP bis.
  • Odpowiedz
@bayonetta112:
Hej lewacy. Mam dla was ciekawy pomysl. Moze zrobicie sobie "A quiet place challenge" I przestaniecie sie udzialac na wykopie? Totalna cisza. Wszyscy na tym wygrywaja. Wy pokazecie Michauowi ze jestescie gotowi porzucic jego portal I w ten sposob go "ukarac". Normalni uzytkownicy odpoczna od waszych rakowych wpisow. Uzytkownicy LGBT powstrzymajcie swoją bigoterie. Moderacja odpocznie od kasowania rakowych wpisow I beda mogli sie w koncu herbaty napic do rogala.
  • Odpowiedz
@Emilithu: ale ja proponuje pokojowe rozwiazanie. Prawacy tocza piane, ze istnieje mityczny spisek neuropa-moderacja. Jesli to prawda to po co sie narzucac tam gdzie cie nie chca? Zostawic portal, odejsc na daily sturmera, gdzie moderacja toleruje ich opinie i problem rozwiazany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz