Wpis z mikrobloga

Basici wyższej jakości niż z sieciówek hm/reserved? Chodzi o bluzy, spodnie slimy, slimy t-shirty, te sprawy. No i pytanie czy warto się pchać w "wyższej jakości", bo ostatnio jak porównywałem swoje z sieciówki i z marek jak Hugo Boss czy Tommy Hilfiger to szczerze nie było warto brać tych marek premium - spierały się bardzo podobnie, kroje podobne, a za te drugie płaciłem jak za premium, ale może po prostu nie znam marek premium basic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#modameska
  • 14
@astat: właściwie jak już rozpatrywałem ich linię premium (buty, torby, płaszcze) to już szło coś znaleźć w innym sklepie lepszej jakości. Natomiast sprawdzę spodnie, bluzy, t-shirty premium jak mają.

@VoreCC: @maciba: a mają slimy?

@kiszczak: A mają basici czy każdy ciuch musi mieć przypałowe logo? I czy są fasony slim, bo w sumie te 2 rzeczy zazwyczaj dyskwalifikowały takie marki.

@soosh071: sprawdzę, chociaż z C&A czego nie
@xDrope No właśnie Tabasco dość często ma. W ogóle są tam ciuchy tez dla trochę starszych. Chociaż wiadomo- wszystko to kwestia gustu. Za jakość jednak ręczę.
@kiszczak: Też polecam. Na wyprzedaży/promocji jakich jest obecnie wiele można kupić
T-shirt bardzo przyzwoitej jakości za około 50-60 zł w skateshopach nie pisząc już o innych rzeczach typu jakieś spodnie czy bluza za stówkę.