Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób które korzystały z #etutor widzę że jest promocja na ten program i zastanawiam się nad zakupem. Mój angielski to poziom B1-B2, jednak używam go ostatnio bardzo rzadko a jak przyjechał na święta znajomy z UK to ciężki było mi się z nim doagadać więc jest regres a że planuje zmianę pracy z angielskim planuje wykupić jakiś kurs lub zapisać się do jakiejś szkoły.
Etutor to 143zł a zwykły kurs 120godzin około 2k
Może mi ktoś opisać bez jak wygląda obecnie ten kurs na etutor, znalazłem kilka opinii ale są stare a podobno coś się zmieniło w tym programie.
Czy wykupując dostęp do tego programu od razu będę mógł zacząć od powiedzmy B1 czy będę musiał od alfabetu?
Ewentualnie jeżeli ktoś zna inne lepsze kursy to też może podać
#angielski
  • 2
  • Odpowiedz
@MrsMax na platformie masz test poziomujący, który możesz wykonać lub nie. Możesz też sam zacząć od którego poziomu chcesz (A1-C2). Na każdym poziomie wykonujesz krótkie, około 15-minutowe, lekcje, które są pogrupowane tematycznie. W trakcie tych lekcji dodajesz sobie nowe słowa czy zwroty do powtórek. Możesz także dodawać hasła ze słownika Diki.pl, bo jest zintegrowany z eTutorem. Codziennie system generuje dla Ciebie inny zestaw powtórkowy, w zależności od tego jakiej odpowiedzi udzielasz
  • Odpowiedz