Wpis z mikrobloga

ze ma wziecie?

@qbad89: bardziej niż crocsy w Lidlu
Gdybym nie wymienił niedawno, to bym się zastanowił. Szukałem czegoś z napędem na 4 łapy i nadającego się na dayly. Rozważane było Pajero 2gen, 3gen w wersji 3D, albo Jimny 2gen.
@ScaRRyMaN: no to już kicha. jest tylko lista rezerwowa. można się wpisać z deklaracją i czekać na telefon w 2020 czy jest szansa tą konfigurację kupić. W 2021
eloar - > ze ma wziecie?
@qbad89: bardziej niż crocsy w Lidlu
Gdybym nie wymienił n...

źródło: comment_8sQa8PcxVjw2oV56nS27oueT8rE778BE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Szukałem czegoś z napędem na 4 łapy i nadającego się na dayly.


@eloar: Też chciałem na niego różową. Niestety nie ma miedzyosiowego mechanizmu różnicowego
  • Odpowiedz
@eloar: uruchomią nowe linie produkcyjne, żaden producent nie odpuściłby takiej szansy zarobku. Fabrykę można spokojnie otworzyć w pół roku a ludzi na szkolenia posyłać już teraz.
  • Odpowiedz
@sicknature: mam nadzieję, że nie przegapią szansy, albo że zainteresowanie się nie wypali nim zwiększą wydajność. Choć na horyzoncie nie ma nawet cienia konkurencji dla tej konstrukcji.
  • Odpowiedz
@support: znaczy faktycznie zamówiłeś? jakie opcje? rzeczywiście masz potwierdzenie na za 2 lata?
@Shmit: no gusta i guściki. Wygląd wynika tu bezpośrednio z funkcjonalności. Dzięki temu w środku jest więcej miejsca i dało się upchnąć 2 miejsca z tyłu. Moim zdaniem jedna z lepiej wyglądających terenówek ever.
@Wloczykij2: no rozmiar jest ciekawy. to jest hothatch na koturnach. Tylko taki raczej sprzed 15lat, bo teraz wszystkie fiesty,
  • Odpowiedz
@Shmit: myślę, że to dość trafne skojarzenie stylistyczne. Tarpan też był projektowany w duchu funkcjonalności. Tarpanowi zawdzięczamy tor w Poznaniu ((oo))

Sporo samochodów o podobnej formie. Fajnym przykładem są
VW Golf
  • Odpowiedz