Wpis z mikrobloga

Mireczki już sam nie wiem co jest grane i rozkładam ręce a nie zajmuje się tym od dziś. Mianowicie wczoraj byłem zmuszony zmienić kartę graficzną bo moja już niestety wyzionęła ducha ( ͡° ʖ̯ ͡°). No i zaczęły się problemy. Karta graficzna pod obciążeniem zakłóca kartę sieciową na pci. Mogę normalnie przeglądać neta, pobierać duże pliki i oglądać filmy bez najmniejszego problemu. Jazda się zaczyna jak chce zagrać w jakąś grę. Przykładowo przy wyszukiwaniu rankeda w csgo wywala połączenie i dupa (w innych jest po prostu przekroczony czas łączenia z serverem i też wywala. Sprawdzałem już w sumie wszystko co przyszło mi do głowy. Oczywiście bez GPU wszystko śmiga bez zarzutu aż miło (pomijając klatki w grach ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Macie pomysł co sprawdzić bo ja już się poddaje i jedynym wyjściem, które przychodzi mi na myśl to format, chociaż i tak jestem prawie pewny, że nic to nie da. Chce już pograć (°°

#komputery #informatyka #it #internet
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kazio1616: Spokojnie nie jest z czarnej listy agencie pod przykrywką z elektrody ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pomijając żarty, też myślałem czy to nie problem z zasilaczem ale póki co go wykluczyłem bo nic nie wskazuje, że to zasilacz.
  • Odpowiedz
@kazio1616 Przesiadłem się z sapphire r9 270x na Gigabyte gt 730. Cpu to Intel Core i5 2400. Mobo ASUST P8H61-M LX R2.0. Karta sieciowa Tp-Link TL-WN881ND

Zastanawiam się czy może mieć znaczenie to, że poprzednia karta miała dodatkowe zasilanie a obecna czerpie tylko z płyty głównej.
  • Odpowiedz
@kozo: Spróbuj zmienić slot PCIe w którym masz wpiętą kartę sieciową - jeśli to nie pomoże to prawdopodobnie MOBO nie daje rady zasilić obu tych urządzeń. Dlatego na 270x działało bo zasilanie miał bezpośrednio z zasilacza
  • Odpowiedz
@kazio1616: Ogólnie to tak. Zmieniłem w ustawieniach karty sieciowej wartość na 802.11 b/g i jest lepiej ale nadal nie chce mi zaakceptować meczu w csgo. W Mta sa mogę już normalnie grać
  • Odpowiedz