Wpis z mikrobloga

Przypadkowo wszedłem w jakiś news na temat #wislakrakow i dopiero wtedy przeczytałem kim jest gościu, który ma ratować klub i od razu wielkie XD bo znam Królewskiego. Nie tak kumpelsko, ale kilka razy pracowaliśmy przy projektach dla Microsoftu, z którym Jarosław jest dość mocno powiązany, bo jego firma, #synerise, jest partnerem MSFT.
Wiele można o człowieku powiedzieć, jest dość ekscentryczny, ale to nie jest typ cwaniaka i kombinatora jak Hartling czy Wanna.
Nie wiem co wyjdzie z tej jego chęci pomocy, ale jeśli kibolski beton nie będzie próbował go zgnoić, to coś dobrego może wyjść z jego działań, bo koleś jest typem wizjonera, ma świetne pomysły w swojej branży i zdecydowanie nie rzuca słów na wiatr.
#pilkanozna #ekstraklasa
  • 6
@advert: Takich ludzi brakuje w tym szambie, pytanie, czy starczy mu wytrwałości i cierpliwości, by użerać się z masą wszelkiego rodzaju pijawek, kanalii i hien krążących wokół klubu.
to wielkie xD czy jednak dobry ruch?

@nocnyfarmer86: XD w sensie że szok, bo od wczoraj widziałem nagłówki, że biznesmen chce ratować klub, tylko nie wchodziłem w nie, bo nie jestem aż tak zaangażowany w sprawy Wisły.
czy to dobry ruch to nie chcę oceniać - znam tego człowieka tylko od biznesowej strony i na tym polu nic nie mogę mu zarzucić. co prawda wielkie pieniądze i wielkie możliwości mogą zmienić