Wpis z mikrobloga

Przed zimą przerzucałem przód-tył komplet opon na którym jeżdżę już 3 sezony. Teraz mam lepsze z przodu a gorsze z tyłu i dzielę się wrażeniami.
Różnica? Nie mam poślizgów podsterownych gdzie jak cegła sunę do przodu a za to tył lubi się odkleić jak się postaram. To dziwne ale czuję się bezpieczniej. Przy podsterowności mogłem tylko hamować i modlić się aby się wyrobił a przy nadsterowności koryguję (DELIKATNIE ABY NIE ZROBIĆ WAHADŁA OD PRAWEJ DO LEWEJ) i dodaję trochę gazu (FWD to mogę) i wszystko wraca do normy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dobra a teraz dajcie mi tych ekspertów aby mnie zjedli
#motoryzacja #przemysleniazdupy
  • 8
  • Odpowiedz
No to pozdro do pierwszego nagłego hamowania, gdzie dupa będzie z przodu ( )


@ven0m: to znaczy że nie umiesz jeździć i powinieneś wpaść w głęboką zadumę nad dalszym siadaniem za kierownicą ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ven0m: wystarczy podnosić swoje kwalifikacje i nikt mnie nie będzie musiał uczyć pokory, a nie hurr durr mam prawko i jestem miszczem kierownicy, albo jeszcze lepiej straszyć jakimiś głupotami.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu jeżdze tak trzeci sezon, nawet z wulkanizatorem o tym rozmawiałem i też skłaniał się w tym kierunku. Reakcje na zarzucanie dupą można sobie poćwiczyć na śniegu, a przy okazji daje to sporo frajdy ;)
  • Odpowiedz