Wpis z mikrobloga

@SZLUGi: nie wiem, czy jakieś zrzynki się dostanie, ale ja kojarzę kora timber na Przybyszewskiego koło lidla, i jakieś bth na rokicinskiej/augustów,
Możesz zadzwonić, nic to nie szkodzi, jak nie mają, to może sami podpowiedzą jakiej stolarni najwięcej sprzedali i może dalej byś coś znalazł. Powodzenia Mirku!
@SZLUGi: hmm, a może dzwoń po prostu po stolarniach w okolicy - może ktoś coś będzie miał. Jak masz możliwość to podjechać osobiście, bo to inna rozmowa zawsze.
BTW, co za ścinki potrzebujesz? duże, małe, co z tego planujesz zrobić?
@wujekKiziora: z tego co znalazlem to w okolicy tartaki sprzedaja glownie drewno iglaste, ktorego mam troche wiec nie potrzebuje, znalazlem jedyne miejsce, gdzie rzeczywiscie da rade, niestety w szczecinie xD a planuje zrobic muszle do sluchawek wiec takie 150x150x30mm by mi w zupelnosci wystarczyly
na moje oko, to żaden tartak nie będzie miał drewna egzotycznego - tam po prostu tną drzewa na drewno, czyli raczej to co u nas rośnie - tak jak piszesz sosny świerki dęby jesiony i takie tam.
Dlatego napisałem żeby szukać w stolarniach - może jakaś stolarnia robiła projekt/meble/podłogę/cokolwiek z egzotyka i jakieś resztki im zostały.