Wpis z mikrobloga

@JeepersCreepers: i boisz sie polnych bestii i idziesz do kryjowki bandytow bo ktos chce z toba koniecznie pogadac X D SZUKAJA CIE, CALA ZGRAJA NAPRAWDE ZLYCH LUDZI TO JAK IDZIESZ ZE MNA CZY NIE? PROWADZ XD i nie rozumiesz lore ani inside joków, nie masz pojecia o swiecie, co dopiero mowic o swiecie fantasy z wykreowanymi zasadami jego działania, co nie przeszkadza w googlowaniu "gotik 2 kody" i latać wszedzie na
@JeepersCreepers: Jaki ja miałem ból dupy gdy wyszedł gothic 2 i niestety mój komputer już go nie udzwignął :/ wtedy liczyły się tylko ramy i to czy masz 256 czy 512 decydowało o wszystkim... A teraz to #!$%@?, siedzę w #!$%@? Niemczech i rozmyślam w którym miejscu popełniłem bład
Ehh, kiedyś to było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JeepersCreepers: hmm 31 lat kończę w marcu a nie grałem w żadnego gothica ( ͡ ͜ʖ ͡). Teraz planuję zabrać się za Morrowinda bo też nie grałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gilbert_Prukwa: Miałem dokładnie tak samo :D
Pamiętam jak rozmawiałem z kumplem, który już wcześniej przeszedł Gothica i on mnie spytał, jak mi idzie. Ja na to cały dumny, że przeszedłem kawał gry bo już niemal dołączyłem do Starego Obozu, a on na to: "Łee, to dopiero jesteś w pierwszym rozdziale?" :D I wtedy dowiedziałem się, że w Gothicu jest sześć rozdziałów, a ja dopiero kończę pierwszy ( ͡° ͜ʖ