Wpis z mikrobloga

Białek wychodzi z piwnicy! W sobotę nasz przytulak z fivem jedzie do domu do Krakowa. Patrzcie jak się cieszy. Taki piękny uśmiech! Pierwsza adopcja w tym roku w fundacji #kotella. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mamy jeszcze pięcioletnią biała kotkę i parkę półrocznych nierozłącznych, gdyby ktoś szukał przyjaciela. Wrzucę zdjęcia w komentarzach.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy pomogli temu kotu!
#pokazkota
iniacz - Białek wychodzi z piwnicy! W sobotę nasz przytulak z fivem jedzie do domu do...

źródło: comment_5GJNQMjUOPp9j1v0GTXpVaGH3EvzBA1c.jpg

Pobierz
  • 12
Bella (czarna) i Sebastian (Seba xD). Mają już pół roku. Są nierozłączni. Ktoś je podrzucił do dzikiego stada. Odłowiłyśmy i socjalizujemy. Lubią się głaskać. Seba kocha jedzenie. Bardzo lubią gonić wędkę. Polecam. Słodziaki. Czekają w kociarni w Gdańsku. Można przyjść do mnie i do nich na kawkę. Zapraszam. :)
iniacz - Bella (czarna) i Sebastian (Seba xD). Mają już pół roku. Są nierozłączni. Kt...

źródło: comment_7Q40mhmB7AfVglJ47gXNqTBdQM4Epyfp.jpg

Pobierz
@iniacz Chciałam napisać, że ta kotka Berta to jak królik wygląda i pogratulować Białkowi, ale doczytałam post o załamanym biodrze i...oczy mi się przypociły :( a jak wyzdrowieje a on sam fu tfu nie znajdzie innego domu, to rozważa wtedy adopcje?