Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
Przepraszam ale nie mogę:
#!$%@? jakie ludzie zadają pytania czasem na tym tagu, nie #!$%@? NIE MOŻE TO BYĆ INDYK BO CIĘ #!$%@? W KOSMOS, MUSI POWTARZAM MUSI TO BYĆ KURCZAK BO INACZEJ 4 LATA TRENINGU PSU W DUPĘ, #!$%@? A trzymajcie mnie

Już zrozumiem pytanie o cykle kreatynowe, ale #!$%@? takie coś to trzeba nie mieć mózgu po prostu ani umiejętności logicznego myślenia, ŻE CO #!$%@?, TYLKO OD KURCZAKÓW ROSNO MIĘŚNIE A OD INDYKÓW JUŻ NIE? ŻE CO, ZJESZ TAKIEGO INDYKA I TE BIAŁKA Z INDYKA TAK SE CHODZĄ PO TWOIM ORGANIZMIE I #!$%@? SOVIE MYŚLĄ :EH POSZLIBYŚMY DO TYCH MIĘŚNI ALE #!$%@? MAMY ZAKAZ, TYLKO KURCZAKI TAM MOGĄ IŚĆ, MY NIE I #!$%@? POSZŁY DO JELITA GRUBEGO I ZOSTAŁY WYSRANEEEE, TYLKO KURCZAK I RYŻ Z BROKUŁAMI SA DOBRE "Z KULRURYSTYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA XD",, RESZTA JEDZENIA MA #!$%@? ZAKAZ BUDOWANIA MIĘŚNI BO BÓG TAK CHCIAŁ I #!$%@?

Ehhh
#mikrokoksy #silownia #gownowpis
S.....6 - Przepraszam ale nie mogę:
#!$%@? jakie ludzie zadają pytania czasem na tym ...

źródło: comment_ivFpDsuGQB6lzmEruVOOedguT9LzQ2Hr.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Shodan56: @pixtri: znowóż wasze #!$%@? się też jest zajebiste, gość normalnie zapytał, może ogarnia dopiero dietę i chce jak najlepiej się z niej wywiązywać a wy musicie ukazywać swoje #!$%@? na jakimś boga ducha winnym mirku
  • Odpowiedz