Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Z racji tego, że @Rave77 #!$%@?ł i myśli tylko o piwku, pozwalam sobie wołać jeszcze raz wszystkich z wcześniejszego posta i #piwowlublinie.
Podczas naszego ostatniego spotkania pojawiła się pewna myśl.
Co powiecie na to by przed pójściem w sobotę na "jedno", wyskoczyć cała bandą na łyżwy?
Kto chętny, niech się odzywa.
My z Młodym i tak pójdziemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam:
@Fingolfin @honey___badger @Pitorro88 @ezkatka @bartolama @kapitanrzyciowagleba @podle_insynuacje @Shit_happens
@Gorion103 @naizdne @CloudBreak2014 @kvoka @der_Narr @Fako @roster1 @Magnolia-Fan @progressive @akNe @dupajasio69 @CzarnyFlamaster @Nalhor @maria_magdalena @xurit @ZdenerwowanyBialorusin
@88chaos-STAR @kocikacy @sallyxx
  • 25
@kapitanrzyciowagleba: @Rave77: No dobra, jak się uda to przyjdę xD dobrze, ze w sobotę dużo ludzi to przyjdę incognito, zobaczę najpierw czy nie ma wśród was znajomych, albo czy nie jestescie jakimis dziwnymi typami xD

Gorzej, jak ktoś znajomy będzie na lodowisku, i dowie się ze mam konto na wykopie, dopiero będzie wstyd xD
@podle_insynuacje: wydajecie się byc fajni, ale wiadomo, kim są ludzie w internecie? xD nie wiesz nigdy czy rozmawiasz z Anią, lat 12 czy z Januszem, lat 54 xD

@kapitanrzyciowagleba: wiem, raz mnie niebieski sprzedał, mam teraz problem bo się okazało, ze szwagierka tez ma konto i teraz muszę się z nią kumplować (jak to czytasz to pozdrawiam serdecznie) xD ale wygrywamy wszystkie gry towarzyskie na rodzinnych spotkaniach, bo rozumiemy się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zaba34: Sam nie wiedziałem czego się spodziewać idąc na pierwsze piwko, a było bardzo fajnie. Skonczylo się na imprezie w Domu Kultury i powrocie nad ranem w samej koszulce. Kurtkę odzyskałem tydzień później XD