Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Dobra Mirasy, powiedzcie mi jedną rzecz. Są jakieś kampanie, gwiazdeczki się włączają do apelu, żeby nie używać plastikowych słomek, żeby walczyć z plastikowymi opakowaniami, butelkami itd.
To kiego #!$%@? jak idę do sklepu z e-papierosami i chcę zakupić bazę + aromat do stworzenia liquidu, to każde 10ml jest pakowane osobno?
Otóż prawo nie pozwala, aby sprzedawać takie wyroby w większej ilości niż właśnie 10ml.
Ale jeśli podjechać tirem i załadować całą naczepę tej #!$%@? bazy, to nie ma problemu. Możesz kupić ile chcesz. Tyle, że musi być spakowane osobno.
Gdzie tu jest logika?
Na zdjęciu są puste buteleczki po bazie i aromacie potrzebne do zrobienia 110ml liquidu. Oczywiście każda też ma w środku ulotkę i jest zapakowana w kartonik.
Paranoja
#niewiemjaktootagowac #zalesie
Artron - Dobra Mirasy, powiedzcie mi jedną rzecz. Są jakieś kampanie, gwiazdeczki się...

źródło: comment_Ey6xMiHZ0z6E9ql1wL9lu8FQrwUhVNMr.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Artron: te kampanię to pić na wodę. Żebyś widział jak niektóre firmy pakują paczki to jakiś prawdziwy ekolog by chyba na zawał umarł. Nie rzadko jest tak, że 90% paczki to niepotrzebne wypełnienie, oczywiście plastik, plastik i plastik. A takich paczek są miliony. Ale to i tak nie najgorsze bo można to wykorzystać ponownie. Gorzej z papierem jest. Sam nie jestem jakimś ekoczubem ale jak widzę jak są drukowane np. faktury