Wpis z mikrobloga

Dostane gdzieś takie coś tylko z lepszego materiału? Jakiś metal, drewno? Może ktoś robi jakieś #rekodzielo i byłby w stanie takie coś wykonać? Szukałem na #aliexpress , nie ma nic poza zalaminowanym papierem nabitym na kółko do kluczy. Chodzi mi o coś w stylu jak to po prawej stronie. Nie wiem czy to jakiś grawer czy jakoś inaczej?
#grafika #design #sztuka #photoshop
stresS - Dostane gdzieś takie coś tylko z lepszego materiału? Jakiś metal, drewno? Mo...

źródło: comment_iiMlq1VA7AFYRwBmdJJLtrEX6fQWJcri.jpg

Pobierz
  • 19
@LrPrl: @Henio013: mogłoby być tylko kto by to zrobił :D ? Ja nie mam możliwości ;p mogę zapłacić, chociaż domyślam się, że 1 czy nawet 3 sztuki, to pewnie dla nikogo się robić nie opłaci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Henio013: Można wyfrezować, laserem to wyszedłby grawer praktycznie. Tylko wydrukowanie to kwestia znalezienia osoby w okolicy i kupienie dobrego piwka za kilka sztuk i gotowe, a wyfrezować to już niestety droższa sprawa :P
@LrPrl: to sie nie sprawdzi
raz - musiałaby być to drukarka za $$$ żeby nie było widać warstw w wydruku więc wiąże się to z dużym kosztem
dwa - farba tak czy siak zejdzie po miesiącu/dwóch przy normalnym użytkowaniu w kieszeni/torbie/plecaku itd.
@Ian: W sumie... Lepiej, jak kolega ma możliwość to zrobić odlew. Druknąć na drukarce gotowy obiekt, później zrobić formę z mokrego, bardzo drobnego piasku i odlać tak jak na YT to robią :D
@Adamerio: Ender 3, mogę jeszcze zmniejszyć wysokość warstwy do dokładnie 0.04mm, to na zdjęciu to 0.12mm. Na zdjęciu widać warstwy trochę, bo to zdjęcie w marko i aparat je mocno wyciągnął, psiknięcie byle jakim sprayem i nie byłoby ich widać ;p
@Adamerio: Nie drukowałem nic mniejszego niż marvin a marvin jest malutki, bo ma średnicę łebka ok. 20mm, chociaż drukowałem malutką tulejkę o średnicy 6mm, ale tam mi nie zależało na jakości więc i warstwa wyższa była, i prędkości większe :P Ale ludzie chwalą się małymi figurkami i po wymianie dyszy na mniejszą drukują naprawdę ładne małe figurki :)