Wpis z mikrobloga

Dobra, nie wiem czy ktoś mi odpowie na to pytanie, ale zadam. Grać w Niera czy Nier Replicant? Mam spatchowanego ENG Replicanta, w sumie nie wiem czym się różni niż tylko protagonista, a ponoć Replicant jest canon. Also, czy warto wcześniej zagrać w Drakengard 3? Poprzednich dwóch nie chcę tykać kijem bo za mocno się zestarzały graficznie, jak uniwersum wciągnie mnie dupą to wtedy się zastanowię.
#nier #gry #nierautomata #ps3 #playstation
  • 3
@Finsky: odgrzebię kotleta.

- Nier i Replicant to to samo. Pierwszy Nier był sprzedawany w dwóch wersjach: Gestalt(w Europie po prostu jako Nier) i Replicant(edycja tylko na Japonię). Fabularnie jest to samo, różnica jest taka, że w Gestalt Nier jest ojcem, a w Replicant bratem Yony.
- DOD3 nie musisz ogrywać, są tam drobne nawiązania do Niera(np. Accord), ale fabularnie dużo powiązań nie ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kakyoin: wow, ktoś w Polsce jednak zna się na gierkach xD teraz wiem już to wszystko, bo ogralem, DoD3 przejdę anyway bo Yoko Taro to mój hasubando. Dzięki za odpowiedź, zanotuje sobie ze jest chociaż jedną osoba na wykopie która actually interesuje się gierkami :D