Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj sprobuje odnowic kontakt z niebieskim z ktorym spotykalismy sie 4 miesiace. Nie wyszlo bo ja i on zaczelismy sie dziwnie zachowywac i w koncu ja zerwalam ale tesknie i mysle ze warto. Przed nim nie spotykalam sie z nikim przez 4 lata wiec moze zdziczalam. W kazdym razie chce sprobowac bo fajnie sie dogadywalismy. Jak sie dowiem ze kogos ma to po prostu zycze im powodzenia. Przynajmniej sprobuje nie byc zalosna baba ktora tylko zrzedzi na swoj los. Trzymajcie kciuki mirasy.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli mówisz, ze chcesz nagle zagadać do typa z którym nie masz kontaktu od 4 lat a wcześniej spotykalas sie z nim ledwo 4 miesiace bo jednak wciaz cos czujesz do niego? ( _)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jungi: jakby po 4 latach braku kontaktu nagle z d--y odezwal się do mnie moj były z ktorym 'bylam' ledwie kilkanascie tygodni w celu kontynuowania romantycznej znajomosci to bym uznala ze zglupial xD
4 lata to kupa czasu, juz ja pewnie ledwo pamięta
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zerwalas z nim, pewnie mu zlamalas tez serce, chlopak sie pozbieral a ty znowu probujesz do niego wrocic by go znowu zranic bo po czasie poznasz lepszego niebieskiego ktory ci bardziej zaimponuje albo bedzie wiecej zarabial? daj lepiej temu chlopakowi spokoj.
  • Odpowiedz
@Shyvana: a niech nawet ją wyśmieje. Na pewno lepsze to niż później kolejne wyznania o tym, że mysli o kims sprzed 10 lat, że mogła coś zrobic itd Jak cos do niego czuje, zalezy jej to lepiej juz sie odezwac, nawet skompromitowac ale miec poczucie ze zrobilo sie wszystko niz czekac ze moze cos sie samo kiedys zmieni jak wiekszosc wykopkow
  • Odpowiedz