Wpis z mikrobloga

#freejaca? widzieliście kiedyś żula zbierającego puszki ? On jest wolny, Jacek za cholere nie skończyłby lepiej bo część żuli z puszkarni mają cokolwiek w głowie, albo za pojare viceroya potrafią chociaż ładnie opowiedzieć historie swego życia. Ten garbaty pawian jest neandertalczykiem, który ruchałby wszystko co ma piczke i nie nadaje się nawet do noszenia wiader na budowie. Nie wiem, czemu wam żal tej poczwary. Ja to bym go wywiózł najpierw do weterynarza na kastracje, a pozniej do lasu na wolnosc bo dla mnie jego życie jest mniej ważne od Soni. I dobrze, że go menelica ciśnie. Ona PRZYNAJMNIEJ potrafi zrobić show, żeby ludzie się z niej pośmiali, komikom i aktorom też za to płacą więc nie widze problemu. Ten śmieć to prawdopodobnie nawet czytać nie potrafi. Myślałem, że wykop jest chociaż z 10 leveli nad madkami z czatu, ale się zawiodłem. Jedyny powód, dla którego jestem za #freejaca to taki, że gruby mniej zarobi. Ale to też nie jakoś super wiele mniej bo ten idiota mówi 15 słów na dzień, z czego połowa jest niezidentyfikowana.

#patostreamy
#danielmagical
  • 5