Wpis z mikrobloga

Głupiec zawsze będzie myślał, że jest mądry...

Strzelanie petardą tuż przy psie, który ma o wiele bardziej wyczulony słuch, według tego debila, jest oswajaniem z hukiem. Chyba pora krowina zacząć oswajać z fizycznym bólem, w końcu się dostosuje ( ) A wisienką na torcie jest porównanie świadomości na temat korzyści i obowiązku szczepień oraz potępianie znęcania się nad psem do bycia niemyślącym lewakiem. Skoro to są cechy ''głupiego lewactwa'', to ja nie chcę wiedzieć jakie są te prawaków... Samozaoranie lvl expert :D


#bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazprawakow #patologia #korwin #bekazkorwina #polityka
night_witch95 - Głupiec zawsze będzie myślał, że jest mądry...

Strzelanie petardą ...

źródło: comment_GAHtY6w8W2enAKpzu2Jl9DDJTKRa7qLU.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@motaboy: Nieszkodliwym? Powiedz to temu psiakowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odbierać, karać, dyskutować i potępiać. Pamiętaj, że milczenie i brak reakcji jest cichym przyzwoleniem na zło. Pomyśl ilu debili teraz będzie tak próbowało ''oswajać'' swoje psy? Liczę, że spotka go odpowiednia kara i będzie to ogłoszone publicznie w tv.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Strzelanie petardą tuż przy psie, który ma o wiele bardziej wyczulony słuch, według tego debila, jest oswajaniem z hukiem.

@night_witch95: Bo jest.

Chyba pora krowina zacząć oswajać z fizycznym bólem, w końcu się dostosuje

Do wszystkiego można się przyzwyczaić.
  • Odpowiedz
@ibilon:

Bo jest.


Jakie to uczucie, publicznie obnażać się ze swojej skrajnej ignorancji i debilizmu? Zdradzisz nam parę faktów ze swojego życia?

Skoro do wszystkiego można się przyzwyczaić, to wsadź sobie kosę w żebra, będziesz nieśmiertelny! Potwierdzone info, więc leć szybciutko to wykonać :)
  • Odpowiedz
Dla tych co poniektórych mniej inteligentnych, ale dla których jest jeszcze szansa-10 sec tyle zajmuje wpisanie frazy w yt.

Jak BEZPIECZNIE przyzwyczaić psa do dźwięków i zmniejszyć jego stres podczas burzy, sylwestra i innych czynników:

Link 1

Link 2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Jakie to uczucie, publicznie obnażać się ze swojej skrajnej ignorancji i debilizmu? Zdradzisz nam parę faktów ze swojego życia?

@night_witch95: Jakie to uczucie nie mieć żadnych argumentów i wyzywać swojego rozmówcę od ignorantów, debili oraz namawiać do popełnienia samobójstwa, bo nie zgodził się z twoimi, niczym nie podpartymi, tezami?
Tak udowadniasz swoją wyższość nad "podludźmi"?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Dla tych co poniektórych mniej inteligentnych, ale dla których jest jeszcze szansa-10 sec tyle zajmuje wpisanie frazy w yt.


Jak BEZPIECZNIE przyzwyczaić psa do dźwięków i zmniejszyć jego stres podczas burzy, sylwestra i innych czynników:

@night_witch95: No i widzisz, czyli jednak Korwin miał rację i psa można przyzwyczaić do huku petard. Trzeba było spędzić te 10 sekund przed napisaniem tego wpisu i oszczędzić sobie nerwów.
  • Odpowiedz
@ibilon: Nie mieć argumentów? Cały mój post jak i komentarze zawierają mnóstwo argumentów. To, że odpowiadam na twój debilny komentarz śmieszkując, nie znaczy, że ich nie ma powyżej. Poza tym po co ci argumenty, jak i tak tylko przelecą przez pusty łeb? :D ''namawianie do samobójstwa'' to też zabawna nadintepretacja. Satyra oraz ironia- słowa, które najwyraźniej są ci obce :)
  • Odpowiedz
@night_witch95: Ehh cóż za głupie myślenie. Myślisz, że on temu psu robi krzywdę? Uwierz mi, że wiem jak wygląda profesjonalne szkolenie psa czy to dla osób niewidomych czy do policji. Szkolenie z petardami hukowymi nie polega na tym, że rzucasz petardami TUŻ obok małych szczeniaczków. Robi się to stopniowo, uwzględniając przede wszystkim zachowanie psa.

I uwierz mi, że on w tym momencie wyświadcza przysługę swojemu pupilowi jednocześnie zabezpieczając go przed głupotą
  • Odpowiedz
@aleksandrowicz: Stopniowe, a nie napieprzać petardami tuż przy uchu psa, który ewidentnie się boi. Wiesz jak wygląda profesjonalne SZKOLENIE, a mimo to wypisujesz takie brednie i nie pojmujesz na czym ono polega. I nie ogarniasz tego, że dźwięk petardy jest cholernie głośny, a psom, które mają znacznie lepszy słuch od ludzi zwyczajnie robi krzywdę. Mam nadzieję, że nie masz żadnego zwierzęcia, bo ten wpis byłby powodem do obowiązkowej kontroli.

Btw wyświadcz
  • Odpowiedz