Wpis z mikrobloga

Poczyniam małe rozdajo w którym do wzięcia jest pełna wersja gry na PS4 - Call of Duty Infinite Warfare w postaci kodu.

Zakupiłem okazyjnie pudełko z remasterem pierwszego Modern Warfare w pakiecie z wcześniej wymienioną grą a że CoDami o podboju układu słonecznego się nie jaram to jeden z Mireczków może przytulić sobie grę.

Rozdajo trwa do północy 11.01.2019
Zielonki tym razem nie zostaną obdarowane
Zapraszam do plusowania
Mireczka ktory sobie pogra wybierze #mirkorandom

#rozdajo #ps4 #konsole #gry #cod #callofduty
  • 35
  • Odpowiedz
A gra ktoś jeszcze w modern warfare ale 2? Jak dla mnie był lepiej zbalansowany i miał niezłe mapy (oraz mój ulubiony TAR :P)
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Powiem Wam, że o Infinite Warfare miałem podobne zdanie, a jak zagrałem... To mnie zmiotło (ʘʘ) Najlepszy CoD w jakiego grałem obok Black Ops i MW2. Serio. Fabuła nie jakaś wyszukana, ale genialne postacie (szczególnie nasz robot towarzysz), bardzo ładne lokacje, bardzo duża różnorodność w gameplay'u (jak na CoDa) i do tego chwytające za serce momenty (serio, przy jednej scenie siedziałem z wywaloną paszczą i łzami
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: Może kiedyś zagram aczkolwiek CODy traktuje jako grę pod multi a skaczące na 10 metrów postacie i futurystyczna otoczka mnie odrzuca dlatego jakiś Mirek lub Mirabelka na pewno z przyjemnością pograją w IW. :)
  • Odpowiedz
Dej mnie człowieku ten kod. No dej mnie mówię. Ja bardzo lubię grać w gry. No weź no, pliska nie bądź taki i dej mnie no ten kod. No daj
  • Odpowiedz