Wpis z mikrobloga

@Sniper10200: o jezu np.
- koles ktory chce cofnac wiecej niz jeden ruch
- koles ktory proponuje remis jak masz mata za dwa ruchy
- koles ktory odmawia cofniecia jak zrobiles miss clicka w openingu i odrazu zglosiles(np. dales na pole wczesniej piona)
- noo i przedewszystkim rage quit owcy xD xD zbijasz figure i cyk disconnect
  • Odpowiedz
@Sniper10200: na lichessie jest duzo rakow. Mialem sytuacje gdzie dalem ziomkowi cofnac ruch bo byl ewidentny missclick. Niefortunnie sie stalo ze ja mialem podobnie a ziomek wolal sobie zgarnac losowe 8 pkt xD
Chociaz wiekszość jest spoko
  • Odpowiedz
@Sniper10200: Z tego co kojarzę, dobrze grasz. Dziwi mnie, że na Twoim poziomie ktoś chce cofać ruchy. Po prostu sobie zablokuj tę opcję w ustawieniach, żeby nawet nie mógł o to prosić.
  • Odpowiedz
@Sniper10200: Ja gram zazwyczaj na chess.com, tam w sekcji "live" w ogóle nie ma możliwości cofania ruchów. Ale pozostałe typy dzbanków owszem są.
Propozycja remisu jak masz wygraną pozycję - a nuż niechcący klikniesz potwierdź
Rozłączanie się
Wyzwiska.
  • Odpowiedz
@Sniper10200: co jest wystarczające do dania mata? Koń i król? Czy król i pion, który nigdy się nie ruszy? Nie ma takiego dzbana żeby przegrać w tej pozycji. To pewny remis. A ostatnio lichess jak komuś spadnie czas to i tak daje remis kiedy uzna za stosowne, sprawdź sobie.
  • Odpowiedz
@Sniper10200: Wyłączasz cofanie ruchów i problem z głowy. Przy szachach na żywo masz opcję "dotknięta idzie" i tego też się nie wyłącza, tylko bierze z dobrodziejstwem inwentarza.
  • Odpowiedz