Wpis z mikrobloga

@AndyMendy: Niestety nie. Możesz nie podpisywać żadnej umowy, wpuścić samotną matkę z dzieckiem do swojego mieszkania na jedną noc i już jej się stamtąd nie pozbyć.
@r4do5: po okresie wypowiedzenia zgłaszasz do notariusza u którego podpisywałes i on zawiadamia mops i inne organy które ja eksmitują ewentualnie jeżeli masz nerwy i jaja to robisz tzw wjazd na chatę i za kark #!$%@? na pysk z tym że zwykle jest dużo płaczu smarków i śliny
@AndyMendy: Jakie organy wyeksmitują? Nie ma takiego organu w Polsce. Stwierdzą, że nie ma żadnego innego lokalu dla matki z dzieckiem i dlatego musi mieszkać tam gdzie mieszka.

wjazd na chatę i za kark #!$%@? na pysk

Za takie coś to może cię pozwać jeszcze o naruszenie nietykalności i wtargnięcie.
@r4do5 @AndyMendy naprawdę ten kraj jest tak chory, że jeśli wpuszcze do domu na kawę samotną matkę z gówniakiem, to ona może sobie wymyślić, że będzie tu teraz mieszkać i ja NIC nie mogę z tym zrobić...?

Że jak ktoś jest zameldowany, to wiem, ale ze się nie da wyrzucić legalnie, ale teraz to mnie ciarki zaczęły przechodzić (ʘʘ)
@Tylkoprzechodze: Jest coś takiego z tego, co słyszałem ochrona rodzin/matek, które są pod "ochroną" przed eksmisją właśnie ze względu na dzieci. Dopóki jej czegoś gmina/miasto zastępczego/komunalnego to ich się nie pozbędziesz, niestety.
@Tylkoprzechodze: to już nie do mnie pytanie, Mirku. Mimo że posiadasz wszystko. Papiery, sprawy w sądzie, sprawy wygrane, to i tak jeśli coś nielegalnie zrobisz to Ty bekniesz. Taki kraj i prawo. Niestety... Zycze powodzenia!