Wpis z mikrobloga

  • 2
@elsky Niektóre to lubią. Szkoda, że zamiast jak normalny człowiek realizować swoje fetysze w zdrowy sposób np. w BDSM to wiążą się z patusami, którzy dostarczają im odpowiednie bodźce.
  • Odpowiedz
@Podprogowiec dlatego się spytałem. Nie twierdzę, że każdy musi mieć wszystko nowe, ba to nawet lepiej, że dany produkt ma dłuższe życie. Po prostu jak ja coś chciałem kupić używanego to kupowałem to na allegro. Ogromny wybór, mogę się zastanawiać ile chcę, tylko tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elsky: ja kiedyś kupiłem modem LTE w którym była jeszcze aktywna karta cyfrowego Polsatu. Po miesiącu jak z ciekawości sprawdziłem czy jeszcze działa to były jakieś smsy z informacją o blokadzie i prośbie uregulowania zaległości xD
  • Odpowiedz
@elsky Ja kiedyś kupiłem aparat, jakąś tam cyfrowke z lombardu za jakieś grosze. W środku była karta pamięci a na niej rozbierane sesje jakiejś grubej Grażyny i Janusza lvl 50. Gdzieś tam pomiędzy zdjęcia ich dzieciakow chyba, niektóre też dość #!$%@? i kompromitujace. Zdjęcia dokumentów ze wszystkimi danymi tych ludzi xD #!$%@? akcja ogółem. Do tej pory mam traume ( _)
  • Odpowiedz
@elsky: To wygląda smutno motzno, prawie jak to:

Lubię znęcać się psychicznie nad moją dziewczyną w towarzystwie innych ludzi. Przejawia się to w wielu aspektach - kiedy w jakimś sklepie miła pani podchodzi i pyta ją 'w czym mogę pani pomóc' to szyderczo odpowiadam, że jej nie pomoże już nawet psychiatra. Gdy Ola przymierza kilka rzeczy po czym nic nie kupuje to głośno mówię że znowu zabrała pani tyle czasu wiedząc
  • Odpowiedz