Wpis z mikrobloga

@arctix: Troche przesada moim zdaniem.
Rozumiem ze miejsce dla elektrykow ale nie jest jakos specjalnie gwarantowane przez nikogo.
No i nikt sie nie blokuje elektryka gdy zajal miejsce parkujac poza taka sfera wiec w druga strone tez mozna troche wiecej wyrozumialosci.
Rozumiem zaklac pod nosem bo mialo sie nadzieje doladowac ale zeby kogos blokowac z takiego powodu?
  • Odpowiedz
@dob3k

Troche przesada moim zdaniem.

Rozumiem ze miejsce dla niepełnosprawnych ale nie jest jakos specjalnie gwarantowane przez nikogo.

A więc to tak myślą cymbały stający na miejscach dla inwalidów. Zawsze mnie to zastanawiało.
  • Odpowiedz
@Insane_Mike: Dzieki #!$%@? szerloku. W zyciu bym sie nie domyslil.
Wyobraz sobie tylko ze nie ma zadnych przepisow ktore by zabranialy tam stawac spalinowkom.
I o ile nie popieram zajmowania takich miejsc jesli wokolo pelno innych to jesli nie bylo gdzie zaparkowac to nie robilbym takiego cyrku z zastawianiem tylko dlatego ze ktos tam stanal.
  • Odpowiedz
@Stragan: Bez przesady to nie to samo.
Nie porownuj kierowcy elektryka do niepelnosprawnego.
To tak jak miejsca dla ludzi z dziecmi. Sam mam dzieci i czesto tam parkuje jak jestem z dzieckiem akurat ale przez mysl by mi nie przeszlo zeby kogos zablokowac dlatego ze tam zaparkowal bez dziecka bo nie bylo innych miejsc.
Takie miejsca nie sa jakos ustawowo wyznaczone. Nie ma zadnych przepisow zabraniajacych. Czasem ktos jest ciulem
  • Odpowiedz
@dob3k: W tej konkretnej galerii masz dwu poziomy parking, gdzie na poziomie 2 (tutaj właśnie się znajdują te miejsca) praktycznie zawsze masz pełno wolnych miejsc, nawet w godzinach szczytu. Ktoś tam stanął bo jest leniwy #!$%@? i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dob3k: no ogolnych przepisów nie ma, ale pytanie czy jest regulamin na parkingu, i co on mówi o tych miejscach? Bo jak dla mnie zależnie od regulaminu (może tam jest zapis że te miejsca są wyłącznie dla elektryków) przyznam rację Tesli albo stwierdze że 2 buraki.
  • Odpowiedz
z drugiej strony, to ze jest takie miejsce wyznaczone z ladowarkami, nie oznacza ze nie mozna tam parkowac. jednak parkowanie w przejezdzie i zastawianie innych juz legalne nie jest. to tak, jakby ktos sobie stanal na tym szerokim miejscu dla rodzin i ktos go zastawil, bo widzial ze przyjechal sam xD standardowo. trafil idiota na jeszcze wiekszego idiote i tyle.
  • Odpowiedz
@Klepson: No moze jest a moze nie jest. Pytanie dlaczego Ty musisz tez byc #!$%@? w takiej sytuacji?
#!$%@? mnie jak ludzie w Polsce uwielbiaja sobie robic na zlosc i to bez konca i czasem bez powodu. I nikt nie przerwie tego lancucha #!$%@?
  • Odpowiedz