Wpis z mikrobloga

@Lisowczyk: A w dzisiejszych czasach premiera coś w ogóle zmienia? Przykładowo taki Rust, który był świetnie rozwijany zarówno w trakcie Early Accesu, ale również teraz po premierze nowy content jest stale dodawany. Porównaj to z takim Just Cause 4, które wyszło jako "skończona" gra. Premiera obecnie zmienia tylko datę w opisie na Steamie i nie jest to żaden wyznacznik udanej gry.
@ObslugaRadomskiegoLotniska: Nie będę rozprawial z Tobą dlaczego lepsza jest gra skończona od nieskonczonej, rownie dobrze, moge podać pełno przykladow EA które świetnie się zapowiadały, ale twórcy się zachłysnęli "pieniążkami" z takich EODów inigdy nic nie wyszło xD bo po #!$%@?, skoro juz hajs sie zgadza? nara lamusy ;)
@Lisowczyk: Nie. Najlepszą grą jest gra skończona i stale rozwijana. Jasne, że Early Access to w wielu przypadkach plucie graczom w twarz, na przykład takie DayZ, którego twórcy swoje już zarobili i nie widzieli sensu dalszej inwestycji w rozwój gry, bo wiedzieli że to się nie zwróci. Tylko właśnie Battlestate Games nie stoi tak źle jeśli chodzi o rozwój Tarkova. Jasne, są błędy, optymalizacji na razie nie ma, ale to normalne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lisowczyk: ja poproszę te przykłady "z eodami" - nie zagłębiałem się nigdy w temat, a chętnie bym poczytał, bo że EA to ryzyko to wiem, ale nie słyszałem jeszcze o tytułach, które kosiły po ~100€ i upadły. Tu się okazuje, że ich pełno - musi być ostra drama
@DragDay7: faktycznie określenie "Edge of Darkness' użyło tylko Escape From Tarkov, mea culpa xD nie było więcej przypadków z nabijaniem kabzy w EA twórcom xD Dayz / Squad / War of Rights /Foxhole /WW3 /Hunt Showdawn / przykłądów można by mnożyć dużo więcej.

@ObslugaRadomskiegoLotniska: Wszystko jasne, gram jjuż długo w tarkowa, i widać przynajmniej żę coś robią, ale to co ejst napisane w zapowiedzi "ostwarty świat" xD itd. no to
@Lisowczyk: Zmienią cele, bo otwartego świata w tej grze nie będzie nigdy. Nie na tym silniku, nie przez tak małe studio. Nie mają technologii, żeby zrobić coś takiego. Będą dodawali nowe mapy i rozszerzali już obecne, tak jak zrobili to z Customs. Czy to źle? Mi osobiście podobają się raidy i nie zależy mi na kolejnym DayZ. Może dobrym rozwiązaniem byłby jakiś sposób połączenia map? Kto wie, czas pokaże, ale jestem
@ObslugaRadomskiegoLotniska: @Lisowczyk: ja tylko dodam, że BSG boryka się z desynchronizacją, freezami itp. od ich pierwszej produkcji pt. Contract Wars xD w Tarkovie zapowiedzieli rozwiązanie problemu w 2019, tak jak rok temu i tak jak obiecywali poprawę w ich poprzednim tytule. #!$%@? zrobili, a ten czynnik - mimo, że lubię grać w Tarkova - skreśla grę na dłuższą metę. Tam były małe mapy, wszystkie zasoby z góry załadowane, a i
@DragDay7: siema drag, kopę lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@? zrobili? no to żeś poleciał, przecież jeszcze niedawno optymalizacja i netcode były burdlem na kółkach, do początku 2018 śmiech na sali, co seriami patchy doprowadzono do w miare znosnego poziomu jaki mamy dzis. Wrocilem do gry po 6 miesiącach i czuc przeskok.

@ObslugaRadomskiegoLotniska

bsg to nie takie znowu małe studio. Ale i tak nie wierzę, że nikita
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czlowiek_Czanga: sieeeemaaaa xD co z tego, jak doczyt pmc/scav dalej ścina grę do zera i skutecznie odpycha od gry xD bug nr 1, którego nie ruszają nawet. Nr 2 - dźwięk przestrzenny, a raczej jego brak xD włącz 5.1 - strzały, kroki itp. na przednich kanałach; otoczenie, interface na tylnych xD kto tak robi
napisane w zapowiedzi "ostwarty świat" xD itd. no to sorry przy obecnym stanie rzeczy albo zmienią cele, albo doczekamy się releasu w 2034.


@Lisowczyk: a ty spojrzałeś kolego kiedyś na mapę tarkova z nałożonymi na nią lokacjami?
Połączenie tych lokacji to nie kwestia jakiejś wielkiej trudności z tego co mówili, a priorytetów - tj. mechaniki gry przed itemami i mapą.

Nie mówię że jest to pewnik nad pewniki, że jest to
Etykieta - > napisane w zapowiedzi "ostwarty świat" xD itd. no to sorry przy obecnym ...

źródło: comment_HLGNyDJMs8OhTKqkvEvb66Z0qmQ8nVqW.jpg

Pobierz
@Etykieta: lol, wiem o czym mówisz nie otworzyłeś mi oczu na coś nowego, ale jak wyobrażasz sobie wtedy rozgrywke? to ze z customow widać coś tam i coś tam bla bla. nic nie oznacza, ja póki co otwartego świata w tej grze nie widze.